Koronawirus na Lubelszczyźnie 2020-10-26

1 Komentarz do "Koronawirus na Lubelszczyźnie 2020-10-26"

 1. BRAWO w sprawie protestu aborcyjnego, to wy dziewczyny macie prawo decydować o swoim losie nie żaden KMIOT partyjny.

  • szkoda, że to nie ty jesteś tym dzieckiem które te nowoczesne dziewczyny chcą wyskrobywać. Czy ono może też protestować? Nie!!! Za niego o nim decyzję podejmują inni ale to ono będzie cierpiało najbardziej.

 2. oj dają się dziewuchy we znaki oj dają 😀 😀 😀 ciekawe jak sobie z tym poradzą starzy kawalerowie rozwodnicy i ci żyjący na kocią łapę

 3. Dziewczyny jestem z Wami.

 4. Przestańcie już straszyć wirusem, mamy już tego dosyć. Dajcie żyć.

 5. A kto straszy ? Chcesz zobaczyć wirusa, zapraszam na 5 minut do mnie, najlepiej bez maseczki …

 6. Wyrazy szacunku dla wszystkich, którzy wczoraj wyszli zaprotestować przeciwko nieludzkiemu orzeczeniu “TK”! Księża z okolic Lidla musieli być w szoku. Jeszcze parę lat temu panowie ukrywali pedofila przenoszonego z parafii na parafię, ba nawet zrobili go katechetą w szkole (sic!). Miło patrzeć jak bezkarność rozpasanego kleru dobiega końca!

 7. Mama 3 dzieci / z wyboru i miłości/ nie nakazów prawa | 27 października 2020 at 11:50 |

  Do Ninka, przestań oglądać TVP i słuchać radia Maryja, jak się przejrzysz dodkoła i zaczniesz samodzielnie myśleć to dostrzeżesz rzeczywistość. Większość protestujących domaga się prawa decydowania o urodzeniu lub nieurodzeniu dziecka termalne chorego- takiego które ma zerowe szanse na przeżycie. Apel do teraz zdrowego żyjącego młodego człowieka żeby podziękował matce jest bez sensu. Ale fanatycy nie myślą. Boję się takich ludzi jak Ty.

 8. a te dzieci to z jednym ojcem , czy kilkoma i nieznanymi

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki