Włodawa „Pod biało-czerwoną”

Mimo, że do końca głosowania w ramach rządowego projektu „Pod biało-czerwoną” pozostało jeszcze dużo czasu, Włodawa uzyskała już wymaganą ilość głosów. Oznacza to, że naszym mieście powstanie maszt z flagą narodową. Do udziału w głosowaniu od początku akcji zachęca burmistrz Włodawy min. w cotygodniowym vlogu.

– Dziękuję mieszkańcom Włodawy za czynny udział w głosowaniu. Mimo, że kończy się ono 11 listopada już dziś udało się zabrać wymaganą liczbę głosów poparcia. Oznacza to, że we Włodawie stanie maszt z flagą narodową. Miejsce, w którym stanie maszt nie zostało jeszcze wybrane. Wybierzemy je wspólnie z mieszkańcami po zakończeniu głosowania – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Projekt „Pod Biało-czerwoną” ma na celu uczczenie 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, jej bohaterów oraz triumfatorów. Jego zadaniem jest również integracja lokalnych i ponadlokalnych społeczności w duchu tradycji, jedności oraz nowoczesnego patriotyzmu. Inicjatywa realizowana jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Pana Mateusza Morawieckiego. Zaangażowanie mieszkańców jak największej liczby gmin w naszym kraju ma sprzyjać refleksji zarówno nad samym patriotyzmem, jak i przyszłością Polski. 100-lecie Bitwy Warszawskiej stanowi ku temu doskonałą okazję. Organizatorami projektu „Pod Biało-czerwoną” są Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

UM Włodawa

1 Komentarz do "Włodawa „Pod biało-czerwoną”"

 1. Niektórzy towarzysze pewnie chcieliby tęczową zawiesić i jeszcze kościoły pomazać.Byłoby tak nowocześnie i może we Francji by pochwalili.

 2. Patriotyczny rzyg.

 3. kogo to obchodzi……

 4. Ten człowiek jest naprawdę żałosny. Skoro chce uczcić 100 rocznicę to mógłby min. jako przewodniczący SLD zrobić zrzutkę z towarzyszami i postawić maszt, a nie robić wielkie haloooo, że się bierze udział w jakimś konkursie.

 5. Ludzie w szpitalach łóżek brakuje a wy o wieszaniu jakiejś szmaty dywagujecie.

  • Szmate to masz teczowa w d.upie pajacy. To jest flaga Polki ruski pacholku

   • Nie podniecaj się tak kawałkami materiału patetyczny ignorancie. Zdania po Polsku nie jesteś w stanie sklecić a porywasz się na jakieś strzeliste akty.

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content