Food trucki wracają do Włodawy – smaczne pożegnanie lata

13, 14 i 15 sierpnia 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. We Włodawie ponownie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na miejskim Rynku.

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Food trucki wracają do Włodawy, by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod gołym niebem mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 13-15 sierpnia. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Włodawy zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest Miasto Włodawa i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na Miejskim Rynku. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

1 Komentarz do "Food trucki wracają do Włodawy – smaczne pożegnanie lata"

 1. gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!dzwonek !!!!!!!!!!!!chodnik-przejście BEZPIECZNE od tesco do kik,ccc,my center….gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!

 2. Drodzy Administratorzy Elbi zróbcie coś z tym spamerem …

 3. Foodtrucki na “Wieśkowej Patelni”. Nawet pasuje

  • Ty lepiej posprzataj po psie

   • Wiesiu spokojnie bo Ci żyłka pęknie. Znowu biedne dziewczyny atakujesz na facebooku bo Ciebie punktuja jak szkolniaka. A Ty tylko pol rynku W betonowy wygon zamieniles.

 4. Wiesio znowu kilka tygodni “zapomniał” o vlogu. Cóż żarło, żarło i zdechło.

 5. Czy to prawda, że była Żona Burmistrza Muszyńskiego dostała dodatkową pracę głównej księgowej w MPGK Włodawa (spółka miejska, gdzie nadzór właścicielski ma Burmistrz)?
  Czy to prawda, że dalej jest zatrudniona w MOPS Włodawa (WTZ) czyli jednostce podlegającej pod Burmistrza??
  Czy to prawda, że jej wynagrodzenie netto w obu instytucjach będzie wynosiło ponad 7000 zł??

  • prawda, niedlugo juz zabraknie stolkow a czerwoni nie widza zadnego problemu w naszym kochanym miescie

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.