Zderzenie z karetką

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań we Włodawie. Jadąca na światłach świetlnych i dźwiękowych karetka pogotowia zderzyła się z pojazdem marki Volkswagen. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, skończyło się na rozbitych autach. Kolejny raz policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

W piątek, na skrzyżowaniu ulic Lubelska – Piłsudskiego we Włodawie doszło do kolizji drogowej. Jadąca na światłach świetlnych i dźwiękowych karetka pogotowia zderzyła się z pojazdem marki Volkswagen. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, skończyło się na rozbitych autach. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

K.ZP
KPP Włodawa

2 komentarzy "Zderzenie z karetką"

  1. obserwator | 18 lutego 2020 at 13:25 |

    To, że karetka jedzie na sygnałach nie znaczy że nie ma przestrzegać znaku STOP i nie stosować się do przepisów ruchu drogowego. Czyli na skrzyżowaniach trzeba latać bo karetka jedzie, tylko gdzie, do góry się nie da???? Widać na zdjęciu kto kogo walną i jak mocno, chyba STOP-u nie było zastosowane u kierowcy karetki…..

  2. Światła świetlne i dźwiękowe w karetce. Brawo!!!

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content