Kolejny pirat drogowy zatrzymany dzięki zgłoszeniu na KMZB

Do Komendy Powiatowej Policji we Włodawie dociera coraz więcej zgłoszeń za pośrednictwem „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” dot. przekraczania prędkości w terenie zabudowanym. Takie zachowanie może kosztować kierowców wysokim mandatem karnym, nałożeniem punktów jak i utratą dokumentu prawa jazdy. Przekonała się o tym w sobotę jedna z mieszkanek gminy Chełm. Jadąc przez Wereszczyn prowadziła audi z prędkością 104 km/h w terenie zabudowanym. Kobieta otrzymała mandat i punkty karne. Ponadto straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to miejsce, gdzie obywatele mogą zgłaszać różnego typu zaobserwowane przez nich niepokojące sytuacje. Wachlarz zgłoszeń jest bardzo szeroki. Zgłaszający w chwili obecnej może wybrać jedno z dostępnych 24 zagrożeń. Pamiętajmy, że zgłoszenia tam umieszczane nie zastępują pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego 112

K.ZP

3 komentarzy "Kolejny pirat drogowy zatrzymany dzięki zgłoszeniu na KMZB"

  1. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to miejsce gdzie się klika dla wygody chyba tylko Policji. Parę razy korzystałem z niej – bez widocznych efektów. Zgłoszenie znikało jako “załatwione” i tyle. Nie wspomnę o codziennych praktycznie rajdach na ul. Modrzewskiego. Wystarczy tylko zobaczyć jak spalony jest próg zwalniający przez “wątpliwych miłośników motoryzacji”. Znak drogowy uszkodzony leży już jakiś czas – zakaz zatrzymywania się i parkowania. Wystarczy stanąć patrolowi i gwarantuje że bloczek mandatowy przez tydzień się skończy. O stawaniu we wjeździe na osiedle nie wspomnę bo ręce już opadają – każdy “na chwilę tylko”

  2. znak juz dawno postawiony

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content