Wreszcie otwarci

Punkt Obsługi Klienta PGE miał wrócić do Włodawy w piątek, 13 marca. Jednak zagrożenie epidemią pokrzyżowało te plany. Ale już wiadomo, że od poniedziałku, 18 maja, punkt będzie otwarty dla klientów. Oczywiście z wszystkimi ograniczeniami mającymi chronić przed koronawirusem.

Punkt Obsługi Klienta PGE mieści się w budynku Poczty Polskiej przy ul. 11 Listopada. Początkowo będzie otwarty od godz. 10 do 14.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

3 komentarzy "Wreszcie otwarci"

  1. Oczywiście przekonałem się dzisiaj osobiście, że punkt istnieje i co najważniejsze działa i to profesjonalnie. Zwróciłem się z bardzo ważnym osobistym problemem, dotyczącym opłaty za dostawę energii na moją działkę rekreacyjną i uzyskałem wyczerpującą odpowiedź i merytorycznie, na miejscu rozwiązałem problem wraz z kompletem dokumentacji. Dziękuję wszystkim myślę, że także w imieniu tysięcy odbiorców energii w powiecie włodawskim, tym którzy przywrócili ten punkt(biuro) za uporczywość aż do osiągnięcia celu. Chcę jeszcze dodać(bez żadnego podkreślam osobistego interesu) obsada tego punktu jest rewelacyjna, wrócili ludzie doświadczeni, znający teren i lokalne problemy, a przede wszystkim są mili. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, cieszmy się wszyscy.

  2. I tak trzymać

  3. wtymsęk | 23 maja 2020 at 16:39 |

    Co z dotychczasowym budynkiem/siedzibą? Na ul. Żołnierzy Win?

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content