Włodawianin w “Va Banque”. Przez pytania do wygranej

Włodawianin i pracownik jednego z chełmskich banków Mariusz Jaszczuk ma za sobą udany występ w teleturnieju “Va Banque”. Obszerna wiedza, opanowanie i refleks zapewniły mu grę w czterech odcinkach i wysoką wygraną. Był to jego debiut w legendarnym już telewizyjnym quizie TVP, ale w przeszłości odnosił sukcesy również w innych teleturniejach.

Teleturniej “Va Banque”, który jest oparty na amerykańskim formacie “Jeopardy!”, początkowo był emitowany w TVP w latach 1996–2003, a prowadzącym był aktor Kazimierz Kaczor. Program został reaktywowany w 2020 r. i do końca marca br. pytania zadawał uczestnikom dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz. Od kwietnia nowym prowadzącym jest natomiast Radosław Kotarski, którego Mariusz Jaszczuk miał możliwość poznać osobiście jako jeden z pierwszych graczy.

Prawdę mówiąc, na początku nagrań wiedziałem tylko, że pan Radosław tworzy podcasty i występuje w reklamach telewizyjnych, więc byłem ciekaw, czego możemy się spodziewać. Okazał się bardzo towarzyskim i sympatycznym człowiekiem, czuliśmy się komfortowo w jego towarzystwie, a sam przyznał, że i dla niego jest to nowe doświadczenie.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

2 komentarzy "Włodawianin w “Va Banque”. Przez pytania do wygranej"

  1. Panu Mariuszowi gratulacje
    dobrze,że czasem o Włodawie coś pozytywnego napiszą.

  2. Gratulacje

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content