Włamał się do mieszkania i obmacywał śpiącą kobietę

W nocy włamał się do domu w Orchówku. Wszedł do sypialni i gdy ujrzał śpiącą błogo kobietę, obudziły się w nim seksualne żądze. Zaczął ją obmacywać, ale nadszedł partner kobiety i wypłoszył włamywacza-obmacywacza.

Mężczyzna musiał być na wyjątkowo dużym głodzie seksualnym, skoro zdecydował się na takie przestępstwo. Otworzył okno domu jednorodzinnego i ostrożnie wszedł do środka. Zajrzał do pokoju, w którym spała kobieta. Podszedł do jej łóżka, delikatnie ściągnął kołdrę i, napawając się pięknem kształtów jej ciała, zaczął się do niej dobierać. Zaspana kobieta na początku prawdopodobnie się nie opierała, ale gdy się rozbudziła i zorientowała, że obmacuje ją nieznajomy mężczyzna, przerażona zaczęła krzyczeć. Sprawca miał pecha, bo w pokoju z kobietą spał jej partner. Gdy gospodarz się obudził, intruz czmychnął przez okno.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

2 komentarzy "Włamał się do mieszkania i obmacywał śpiącą kobietę"

  1. Niezły hardkor w tym Orchówku hehe
    Plus ,że Orchówek nie idzie w nowoczesnym trendy i koleś nie macał kolesia hehe

  2. Jakby kobieta miała w domu broń nie odważył by się wejść.Naruszenie miru włamanie napaść na tle seksualnym i w nagrodę dostałby trochę ołowiu. A tak zapłacimy za jego wakacje na żołnierzy win

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content