Stracili prawo jazdy w miejscu oznaczonym na KMZB

Dwóch kierujących straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę w miejscach oznaczonych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W Susznie kierujący bmw jechał z prędkością 114 km/h, a w m. Sumin jadący renault miał 105 km/h na liczniku swojego auta. Policjanci zatrzymali im prawo jazdy oraz nałożyli mandaty i punkty karne.

Policjanci cały czas weryfikują zgłoszenia nanoszone przez mieszkańców na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. W ostatnim czasie dwóch kierujących straciło prawo jazdy w takich miejscach za zbyt szybka jazdę w terenie zabudowanym. W m. Suszno mieszkaniec powiatu bialskiego przekroczył dozwoloną prędkość swoim bmw aż o 64 km. Natomiast w m. Sumin mieszkaniec powiatu żyrardowskiego pędził renault z prędkością 105 km/h.

     Policjanci zatrzymali mężczyznom prawo jazdy oraz nałożyli mandaty i punkty karne. Przypominamy, że za pomocą narzędzia informatycznego Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa można przekazywać Policji informacje dotyczące różnego rodzaju zagrożeń. Każde zgłoszenie jest przez nas sprawdzane. Zachęcamy do korzystania z KMZB.

ET
KPP Włodawa

Skip to content