Spragnieni wypoczynku ruszyli na plaże nad jeziorem Białym

Pierwszy słoneczny weekend maja sprawił, że ludzie tłumnie ruszyli wypoczywać nad jeziora. Tak było w niedzielę w Okunince nad jeziorem Białym.

Ludzi było było już całkiem dużo, na parkingach w centrum zabrakło miejsc. Mimo że sezon turystyczny jeszcze na dobre nie ruszył plażowicze korzystali ze słońca i wody. Najwięcej jednak było rowerzystów, którzy całymi rodzinami ruszyli na okoliczne szlaki.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Spragnieni wypoczynku ruszyli na plaże nad jeziorem Białym"

 1. Bez zakrytych chociaż chustą twarzy. Grupki kilkunastu młodszych i starszych. Co tam nakaz. W d mają innych i to ze bezobjawowo chorują. Policja ma chyba wyłączone rejestratory przy mundurach?

 2. To co zobaczyłem w ten weekend to mnie przeraża. Jak te 90 % przyjezdnych buraków chodzi bez maseczek. A gdzie policja ??? Dowalać każdemu po kolei mandaty . Ale nasza policja całe życie bała się towarzystwa balującego nad Białym .

 3. czytelniczka | 12 maja 2020 at 07:45 |

  I to jest właśnie polactwo. Dowalić, tylko dowalić. Po prostu mamy bardzo mądrą młodzież i niektórzy dorośli również wiedzą, że wszyscy są robieni w balona. Bezobjawowo na koronaświrusa. Buahahahahahaha!

  • obywatel | 12 maja 2020 at 08:50 |

   Nie przekonasz, ze ten wirus bardziej polega na zastraszaniu, są juz tak zaprogramowani ze jak będzie szczepionka to juz będą brali po dwie.

 4. obywatel | 12 maja 2020 at 12:54 |

  Wiadomości z Onetu; Miliony za bezużyteczne maseczki dla znajomego ministra zdrowia.Zanim mnie nazywać kołkiem ,debilem itp pomyślcie kim wy którzy mnie krytykujecie jesteście

  • Wiadomość z pierwszej ręki, nirzmanipulowana | 13 maja 2020 at 09:52 |

   Wiadomość z Onetu i wszystko jasne, a wyjaśnienia ministra? To już Cię nie obchodzą? I tak toczy się światek. Tylko wygodne prawdy akceptujesz?

  • Krzysiu kołku daj spokój

 5. A ja nieśmiało proponuję, aby Adam i Jex (pierwsze komentarze) okrywali się codziennie szczelnie grubą folią, dezynfekowali się co 4 minuty, myli się przez 20-40 minut wodą w temp. 98 st. C i na stałe przebywali w domu tylko w kabinie prysznicowej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 6. Ciekawe czemu my Polacy tak bardzo przestrzegamy nakazów i przepisów będąc za granicą a u nas w kraju nagminnie przekraczamy prędkość, nie zapinamy pasów, rozmawiamy przez telefon w czasie jazdy samochodem nie zakrywamy twarzy jeżeli jest taki nakaz? Zakrywanie twarzy ma zapobiegać roznoszeniu wirusa! RTM i inni nie warto z Wami rozmawiać bo najpierw zbijecie do własnego poziomu a nastepnie pobijecie doświadczeniem.

 7. Nie ma wirusa? oczywiście , że nie ma i nie potrzebne są jakiekolwiek szczepionki na jakieś ospy, gruźlice przecież takie choroby wymyślili lekarze , tylko później nie płaczcie jak zachorujecie lub ktoś wam bliski zachoruje bądź umrze!!!

 8. zakneblować wszystkich i pozamykać w domu. ludzie wyłączcie telewizory i pomyślcie trochę samodzielnie

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content