SMS Włodawa – Brązowy medal Zosi Szmidt w Mistrzostwach Województwa Żaków w tenisie stołowym

W rozegranych 24.03.2024 r. w Niedźwiadzie Mistrzostwach Województwa Żaków w tenisie stołowym wystartowała dwójka najmłodszych zawodników SMS Włodawa Antoni i Zofia Szmidt. W grze podwójnej w parze z Wiktorią Piasecką (KS Ogniwo Chełm) Zosi udało się zająć trzecie miejsce i zdobyć pierwszy w życiu medal Mistrzostw Województwa.

W grze pojedynczej zajęła miejsce 9 a w grze mieszanej z parze z Antosiem zajęli również 9 miejsce. Miejsce 9 w grze pojedynczej zajął także Antoni Szmidt, który nominalnie jest jeszcze Skrzatem i występował w wyższej kategorii wiekowej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach. Patrząc na zaangażowanie młodych zawodników na treningu, kolejne sukcesy są tylko kwestią czasu.