Śmierć na ćwiczeniach. 31-letni żołnierz zmarł po skoku spadochronowym do jeziora Białego

Do zdarzenia doszło dzisiaj po południu w Okunince. Skoki spadochronowe do wody ćwiczył 2 Pułk Rozpoznawczy z Hrubieszowa.

To rutynowe, coroczne ćwiczenia doskonalące umiejętności żołnierzy. Polegają na skokach spadochronowych ze sprzętem do wody. Operację zabezpieczają ratownicy w łodziach motorowych. Skoczek jest natychmiast wyławiany i odwożony na brzeg.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Śmierć na ćwiczeniach. 31-letni żołnierz zmarł po skoku spadochronowym do jeziora Białego"

 1. Szkoda człowieka.Jednak tej formacji, ktoś bacznie powinien się przyjrzeć..Od lat latają np bardzo nisko nad miastem i to też są ćwiczenia?Mała awaria na tej wysokości i helikopter jest do nie opanowania.Naoglądali się “Czasu apokalipsy” ? Zamiast brudzić okolice ,zatruwać jezioro ,straszyć mieszkańców niskimi przelotami nad miastem to bardziej powinni zająć się składaniem tych spadochronów.Zrobili sobie wakacje ale wszystko do pierwszej tragedii.I to ją mamy.Czemu już nie latacie nad miastem ,dawać bawić się chłopaki w wojnę.

  • obywatel | 4 lipca 2020 at 17:19 |

   Poczytaj Dziennik Wschodni a nie krótko wzmiankę w onecie

   • mieszkaniec miasta | 5 lipca 2020 at 11:12 |

    nie trzeba niczego czytać a widac było jak latały nad miastem bardzo nisko, odczucie takie że prawie dotykały bloków mieszkalnych a to centrum miasta

 2. Polska armia dzielna jedynie w starciu z wieśniakami z Nangar Khel. Może by tak podziękować tej grupie rekonstrukcyjnej radzieckiej techniki wojskowej z lat 70tych i dofinansować edukację albo służbę zdrowia.

 3. O widzę wypadek jest dla was wielcy znawcy sztuki wojskowej okazja do plucia na mundur. Już nie jeden taki mądry był i narzekali na samoloty śmigłowce i widok wojska a potem błagali w razie potrzeby o pomoc.

 4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content