Przedszkolaki w komendzie

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie odwiedziły we wtorek Komendę Powiatową Policji we Włodawie. Policjantka omówiła z dziećmi zasady bezpiecznego zachowania w przedszkolu, w domu i na drodze. W trakcie odwiedzin przedszkolaki miały, także okazję porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Dzieci mogły przyjrzeć się z bliska pracy dyżurnego jak też zwiedziły policyjny areszt.

Komendę Powiatową Policji we Włodawie odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy oficera dyżurnego, porozmawiać z niektórymi funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy. Zwiedzający zobaczyli sprzęt jakim dysponuje policja. Dzieci zobaczyły z bliska radiowóz policyjny, w którym mogły wygodnie zasiąść i zobaczyć, co ciekawego kryje się w jego wnętrzu.

Policjantlka rozmawiała również z dziećmi na temat jak powinna wyglądać bezpieczna droga do i z przedszkola. Przebiegające w miłej atmosferze spotkanie zostało uwieńczone mnóstwem ciekawych pytań. Wizyta gości zakończyła się wspólnymi fotografiami oraz rozdaniem elementów odblaskowych ufundowanych przez Starostwo Powiatowe we Włodawie.

K.ZP

Skip to content