Powstaje instalacja tlenowa przy SPZOZ we Włodawie

1,5 miliona zł na instalację tlenową dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie ! Tlen medyczny w walce z covid-19! Trwają prace związane z budową instalacji tlenowej przy SPZOZ we Włodawie. Uruchomienie systemu planowane jest w styczniu nowego roku. Sama realizacja tej inwestycji możliwa jest dzięki zaangażowaniu starosty włodawskiego i przychylności wojewody lubelskiego. Włodawska lecznica – dzięki wybudowanemu 10-tonowemu zbiornikowi na tlen medyczny wraz ze stanowiskami do napełniania butli, czy metrami instalacji tlenociągów w budynku (wyposażonej w 60 punktów poboru tlenu) – stanie się samowystarczalna w zapewnieniu tlenoterapii potrzebującym pacjentom!

Zdaniem starosty Andrzeja Romańczuka – Czas jest tu decydujący, dlatego tak nam zależy, aby cały proces realizacji tej inwestycji poszedł jak najsprawniej. Przy tej okazji serdecznie dziękuję panu wojewodzie za zaangażowanie w pomoc i uczynienie tej inwestycji realną.

Starostwo Powiatowe we Włodawie

1 Komentarz do "Powstaje instalacja tlenowa przy SPZOZ we Włodawie"

 1. Niemiecki ambasador pomógł w budowie ?

  • He, he, he…

  • Ambasador w budowie nie pomógł, ale dał 5 respiratorów. Ciekawe kto je obsłuży? No cóż zawsze można powiedzieć, że są.

   • Osiem gwiazd | 9 grudnia 2020 at 09:19 |

    Nie mów nic Mariuszowi i Holiemu bo jajka zniosą! Już ponad 6 lat od stołków odspawani. Latka lecą, poparcie dla katoli spada więc wizja bibek na Ukrainie i lansowania się z dziadkami na szerszą skalę oddalają się…

 2. Burmistrza atakuje(podpiera się) razem z zarządem, “sukcesy” firmuje sam…

 3. fajnie że powstaje a prund już tam macie na stałe ? czy dalej nosicie w wiaderkach ?

 4. i co z tego – kolejne ognisko w szpitalu

 5. Tak fatalnego dyrektora szpitala jak teraz nie mieliśmy nigdy. Lekarze i pielęgniarki uciekają na zwolnienia nie ze względu na covid, ale ze wzglądu na beznadziejną atmosferę w pracy. Niestety zarząd powiatu tego nie widzi. Sprawa ciągnie się od początku rządów pani dyrektor. Nawet zastępca – lekarz zrezygnował.

 6. Bo to zła kobita jest

 7. WEZWAĆ NA POMOC PANASIUKA ON SIĘ ZNA NAJLEPIEJ.

 8. Wola Uhruska | 13 grudnia 2020 at 10:26 |

  Panasiuk to jedynie pieniądze do Urszulina wyprowadza

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content