Poszukiwany wpadł podczas interwencji

W niedzielę rano włodawscy policjanci zatrzymali kolejnego poszukiwanego. Tym razem osoba ukrywająca się przed organami ścigania wpadła podczas legitymowania w lokalu gastronomicznym, do którego policjanci przyszli aby zweryfikować zgłoszenie o rzekomo uszkodzonej furtce. Zatrzymany prosto z lokalu trafił do aresztu, a następnie do więzienia gdzie spędzi najbliższe pół roku.

W niedzielę po godzinie 5.00 rano dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że nietrzeźwy mężczyzna uszkodził furtkę przy posesji znajdującej się w pobliżu lokalu gastronomicznego. Policjanci zostali skierowani we wskazane miejsce jednak nie potwierdzili zgłoszenia. Mundurowi udali się więc do lokalu, aby zweryfikować otrzymaną informację. Na miejscu wylegitymowali znajdującego się tam mężczyznę, który jak się okazało był osobą poszukiwaną.

Policjanci ustalili, że 28-letni mieszkaniec Lublina jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lublinie. Mężczyzna miał do odbycia pół roku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Dzisiaj mężczyzna trafi do więzienia zgodnie z dyspozycją sądu.

Sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content