POSZUKIWANI W RĘKACH WŁODAWSKICH STRÓŻÓW PRAWA

Policjanci zatrzymali 6 osób poszukiwanych ukrywających się przed organami ścigania. Wśród zatrzymanych byli tacy, którzy znaleźli się w rękach stróżów prawa w nietypowy sposób. Przykładem może być cyklista z prawie 2,5 promilami, który okazał się być osobą poszukiwaną.

Włodawscy policjanci prowadzili działania, który głównych celem było ujawnianie i zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Funkcjonariusze w ramach akcji zatrzymali 6 takich osób.

Podczas działań kryminalni zatrzymali między innymi 41-latka z gminy Wyryki, który trafi do więzienia na 5 miesięcy za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.

Z kolei w nietypowy sposób w ręce uhruskich policjantów wpadł 29-latek, który postanowił jechać rowerem mimo, że miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Natomiast 41-letni włodawianin zwrócił uwagę policjantów z patrolu tym, że na ich widok zaczął uciekać.

Pozostali zatrzymani przez mundurowych poszukiwani to: 61-letni włodawianin, 73-letni mieszkaniec gminy Włodawa i 28-letni mieszkaniec gminy Urszulin. Skorzystali oni z możliwości uwolnienia się od zasądzonej kary wpłacając grzywnę.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content