Otwarcie przesunięte. Nowy termin nieznany

Punkt Obsługi Klienta PGE miał wrócić z pompą do Włodawy w piątek, 13 marca. Jednak nie wróci. Co najmniej przez najbliższe dwa miesiące będzie pusty. A wszystko przez koronawirusa.

Punkt Obsługi Klienta PGE Obrót będzie się mieścił w budynku Poczty Polskiej. Prace przygotowawcze trwały co najmniej od października ub.r. Wszystko jest gotowe – wyposażenie, sala przyjęć, zaplecze, sieć internetowa, a nawet szyld.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Otwarcie przesunięte. Nowy termin nieznany"

 1. Teraz znaleźli sobie kolejny pretekst do nic nie robienia a ty człowieku jak chcesz coś załatwić dalej musisz jeździć do chełma! Przecież można zrobić otwarcie bez wielkiej pompy. Posadzić pracownika przy oknie żeby kwity przyjmował i byłoby nam wszystkim łątwiej. Ale jak to w naszym kraju bez przecięcia wstęgi i kropidła się nie obędzie bo jak to to tak to….

  • Ludzie, wszystkie sprawy, które osobiście załatwiać chcecie w BOK, można załatwiać on-line i telefonicznie. Chyba prościej zrobić to wszystko z domu, kiedy jest chwila czasu, niż drałować do BOK w ściśle określone dni i godziny.

 2. Podpisz się anonim. Co ty jesteś diabeł że boisz sie świeconej wody?A nie pomyślałeś że może ta zaraza to właśnie przez takich jak ty co to im religia kłuje w oczy i Matka Boska przeszkadza? Jeździłeś do Chełma 10 lat to nie poczekasz jeszcze pół roku? A wstęge moze bedzie też przecinał twój idol burmistrz?

  • Człowieku, obudź się. Mamy 21 wiek, a nie ciemne wieki średnie. Pewnie jeszcze za masturbację i pożycie przedmałżeńskie, ta zaraza. Nie? Religia nie kłuje w oczy, tak samo jak i praktyki homoseksualne, kiedy nie przekraczają zwyczajowych obszarów, tzn. terenów świątyń i domostw, ale kiedy zawłaszczają przestrzeń publiczną i wkraczają w sfery finasowane nie tylko z kieszeni wierzących, ale też innowierców, czy ateistów to nie tyle przeszkadzają, co po prostu zniesmaczają każdego przyzwoitego człowieka. Wierz mi, także niejednego rozumnego katolika.

 3. Po co do otwarcia jakiegoś punktu obsługi zaraz wiarę mieszać ? A tym twierdzeniem że wirus to kara za grzechy to bym uważał. Dwóch księży już zmarło, a kilku zakonników i księży jest zarażonych.

 4. To ty wyskoczyłeś z ty kropidłem Anonim a może ty jesteś od tych kpin z Mariana i Matki Boskiej Kodenskiej? Tylko pytam?

  • Kpiny kpinami ale kościoły mogliby w końcu zamknąć bo w powiecie zamojskim kolejny chory ksiądz i poszukiwania uczestników mszy.

 5. ile długu ma gmina kodeń?

 6. Ktoś tu jest przewrażliwiony. Szkoły pozamykane urzędy też o kinach basenach a nawet bibliotekach nie wspominając. Ale to na szczęście już zaraz się skończy. 10 maja skończy się w Polsce zaraza jak mawia klasyk. Przynajmniej na jeden dzień. Brawo Jarosław i brawa jego dzielni żołnierze z Kodnia Włodawy i Siedec.

 7. A ten dalej swoje.

 8. elektryk | 31 marca 2020 at 08:14 |

  Oj politycy, najpierw jedni zamykali teraz drudzy chcą otwierać ale musi wielka pompa. Komu to dla ludzi czy dla siebie(polityków).Nowy punkt niewiele zmieni?? bo PGE to dziwna firma

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content