Osiedle Kamienne kontra miejskie drogowe bagno

Ogłoszenie opublikowano na prośbę mieszkańców Włodawy.

W dobie pędzących inwestycji na terenie miasta Włodawy, której jesteśmy mieszkańcami prężnie rozbudowującego się osiedla Kamiennego od dekady jak nie więcej, apelujemy prosimy wysyłamy kilkukrotne  petycje odnośnie katastrofalnej kondycji dróg miejskich ulic, Wyrykowska, Diamentowa, Bursztynowa, Szafirowa. Przy  których znajdują   się nasze mieszkania, domy do których dojazd jak i dotarcie pieszo graniczy z cudem. Ponadto brakuje chodników oświetlenia ,jakiekolwiek powrót dzieci i osób starszych w godzinach wieczornych jest utrapieniem i katorgą mieszkańców.

Dojazd służb ratunkowych jest wyzwaniem kto i którędy. Dodatkowo nikt i nic nie zrobił z poszerzeniem ulicy Diamentowej po między dwoma posesjami jest tam wąski zarośnięty odcinek drogi gdzie notorycznie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji między kierującymi a pieszym. Wydając pozwolenia na budowę rządzący Miastem Włodawa zapominają o infrastrukturze i problemie z nim idącym. My mieszkańcy Osiedla Kamienne jesteśmy sfrustrowani ciągłym ignorowaniem ,pustymi obietnicami Pana Burmistrza odciągającymi się w lata. Dlatego ten apel i prośba do rządzących o stanowcze zaangażowanie się budową wyżej wymienionych ulic miasta Włodawy.

  Z poważaniem mieszkańcy Osiedla Kamienne.

1 Komentarz do "Osiedle Kamienne kontra miejskie drogowe bagno"

  1. Asfalt ktoś zwinął? Przecież widzieli gdzie kupują działkę i stawiają dom.

  2. Nie zmienia to faktu, że ulice na takich osiedlach zaprojektowano jako ciągi pieszo-jezdne. Czy da się w przyszłości zaparkować 2 pojazdy osobowe po przeciwnych stronach ulicy, żeby mógł pomiędzy nimi przejechać sam. ciężarowy, np śmieciarka? Wąsko, a chodniki? Wiem, nie SFrancisko, ale trochę rozmachu w nowym mieście by się przydało, a odwodnienie? Takie ,,nowoczesne” rowy jak przy rondzie i całej 812 się nie zmieszczą, a kanalizę burzową kto i za co zbuduje? Powierzchniowo?

  3. Niedawno mieszkańcy tych ulic umieszczali na facebook’u podziękowania dla burmistrza za wodociąg. Teraz obrabiają mu “cztery litery”…. Trzeba grzecznie czekać na swoją kolej bo inni mieszkańcy też mają swoje potrzeby i zgłaszali je wcześniej. Wytrwałości. Ma już nie padać deszcz. I śnieg…

    • Widzę że kolega chciał zabłysnąć ale nie bardzo się udało. Ulice Osiedla Kamiennego są tuż za kościołem, a domy mieszkańców od wodociągu to nowe Osiedle Cegielnia na przeciwko osiedla Holeszów. Trochę lepiej się trzeba zapoznać z terenem miasta. Cieszę się bardzo, że w końcu będzie lepsza pogoda.

  4. czytelniczka | 18 lipca 2020 at 11:45 |

    A mieszkańcy powinni wystąpić do rządu o dofinansowanie do gumowców i po problemie. Pozdrawiam!!!

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content