Nowy Tydzień: Międzynarodowe warsztaty językowe

Trzeci tydzień października był wyjątkowy dla uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie. Szkoła gościła wolontariuszy z Indii i z Włoch, działających w międzynarodowej organizacji AIESEC, którzy wzbogacili licealistów o wiedzę dotyczącą kultury, historii, zabytków oraz tradycji krajów, z których pochodzą.

Dzięki wolontariuszom uczniowie mogli odbyć niezapomnianą podróż po egzotycznych miejscach. Projekt miał na celu poszerzanie horyzontów licealistów, uczenie tolerancji oraz kształcenie umiejętności komunikacyjnych, jako że zajęcia prowadzone były w języku angielskim. Spotkania z obcokrajowcami motywują uczniów do bardziej wytężonej nauki.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Nowy Tydzień: Międzynarodowe warsztaty językowe"

  1. Uczeń liceum we Włodawie trafił do szpitala z podejrzeniem odry. Przebywa na oddziale zakaźnym szpitala w Chełmie.
    Ognisko odry pod Warszawą. “Jedna chora osoba może zarazić do dwudziestu osób”filmOgnisko odry pod Warszawą. “Jedna chora osoba może zarazić do dwudziestu osób” 0 18
    – Rozpoznanie kliniczne wskazuje na odrę, nie ma jednak jeszcze wyników badań biochemicznych. Pobrane próbki zostały wysłane do Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie. Wyniki będą za ok. dwa tygodnie – mówi Irmina Nikiel, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. – Chłopiec pochodzi z Ukrainy i nie był szczepiony. Przebywał w internacie, gdzie mieszka 53 Ukraińców. Oprócz chłopca, który trafił do szpitala jeszcze jedna osoba nie była zaszczepiona.

  2. zamknąć granice NIKOGO nie wpuszczać. prezes miał racje że nachodźcy to nosiciele samych bakterii.

  3. Taaaa, prezes ma zawsze rację, tylko, że odra to choroba wirusowa! Nie bakteryjna!

  4. Trochę smutno, bo pan dyr. O bardzo (do niedawna jeszcze) był za uczniami z U…..

  5. Jeszcze bardziej niż U…., lubi ,,mundury,,!

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki