Zagłosuj na bibliotekę – wygrajmy wspólnie zestaw książek

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie bierze udział w plebiscycie „Najlepsza Biblioteka w Polsce” ogłoszonym przez serwis granice.pl.

20240322 plebiscyt czytelnikow

Celem konkursu jest uhonorowanie bibliotek jako miejsc promujących literaturę i skupiających życie społeczności lokalnych.

Jesteśmy przekonani, że nasza biblioteka wpisuje się w ten schemat. Jeśli podzielacie naszą opinię zagłosujcie na nas i wspólnie wygrajmy zestaw kilkudziesięciu książek, które trafią do naszych zbiorów, a Wam dostarczą kolejnych literackich doznań.

JAK GŁOSOWAĆ? ZASADY SĄ PROSTE!

  • Każdy czytelnik może zagłosować tylko na jedną bibliotekę dziennie
  • Ważna jest systematyczność – głosować można codziennie do 21 czerwca 2024
  • Aby oddać głos, kliknąć w obrazek poniżej i wcisnąć przycisk “Głosuj”
plakat -  plebiscyt czytelników

Pomożecie? ??

1 Komentarz do "Zagłosuj na bibliotekę – wygrajmy wspólnie zestaw książek"

  1. Zmniejszyliśmy stratę do szóstego miejsca. Teraz trzeba głosować i wskoczyć oczko wyżej. Majówka to dobra okazja bo ludzie na grillu odpuszczą trochę dlatego my musimy być konsekwentni! Napewo się uda!!

  2. I mamy szóste miejsce!!! Jutro wszyscy musimy zagłosować i odskoczyć na bezpieczny dustans i gonić kolejne biblioteki. Nie zwalniamy tępa! Głosujemy!

  3. Co tam szóste miejsce teraz idziemy po zwycięstwo!!!!

  4. Przekażcie rodzicom, dziadkom, kolegom. Musimy wygrać!

  5. To plebiscyt najlepsza biblioteka w Polsce w kategorii małych miasteczek nie powiatowych, a nasza biblioteka jest chyba “trochę ” powiatowa. Więc niby to fajnie ale też trochę chyba nieuczciwie

  6. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzSkip to content