Lista z przyszłym starostą?

Trzecia Droga (PSL i Polska 2050) ma już praktycznie gotowe listy na radnych do Rady Powiatu we Włodawie. Wśród tych osób może być przyszły starosta włodawski, jest bowiem prawdopodobne, że przyszła koalicja rządząca w powiecie będzie antyPiS-owa, a to wskazuje na członka PSL u steru zarządu powiatu.

Co prawda wszystkie listy kandydatów osnuwa jeszcze mgła tajemnicy, ale nam udało się co nieco dojrzeć.

Jedynką na liście Trzeciej Drogi w okręgu miejskim będzie Andrzej Rabczewski od Hołowni. Dwójką ma być obecny radny miejski Mariusz Czuj, typowany na ewentualnego starostę od maja, a trójką były starosta Janusz Kloc. Na tej liście są też Marta Wulczyńska i Jacek Zarczuk.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

24 komentarzy "Lista z przyszłym starostą?"

 1. oby nie PSL-owiec. Paru było i im dziękuję.

 2. włodawiak | 28 lutego 2024 at 12:56 |

  Co wybory to startują z innych komitetów , byle się gdzieś blisko koryta załapać. Zmieniają poglądy na zawołanie.Dobrze ze u nas wszyscy się znają i każdy wie kto, co sobą reprezentuje.

  • W czym Pan Czuj jest gorszy od Pani Pawłowskiej? Okazuje się że absolutnie w niczym. Jest nawet lepszy. Jeśli wierzyć Panu Zakrzewskiemu Pan Czuj zmienia partie w przeciwnym kierunku z PIS do PSL i Hołowni ale za to ma obiecane stanowisko starosty. Niezła kariera polityczna jak na nauczyciela. Goni kolegę że szkoly i idzie za wszelką cenę w jego ślady.

 3. Jeżu drogi a to ci kandydaci.

 4. Nie po to komuna wykształciła nauczyciela za darmo żeby teraz był starostą.

 5. Ten drugi też nauczyciel , nie wyszło mu u Muchy, szuka szczęścia gdzie indziej. Znamy z ZK- nie damy się nabrać

 6. “Łączą Nas Stanowiska” to sldowska formacja?

 7. Nie tylko- to hasło pasuje do wszystkich komitetów wyborczych. Najgorsi są kandydaci skaczący z komitetu do komitetu. Nasze lokalne cwaniaczki prące do koryta niewazne z jakiej parii

 8. Do klawisz | 29 lutego 2024 at 12:50 |

  No tak Rabczewski. Faktycznie nauczyciel i znamy z ZK. A czy on wcześniej na wójta nie startował?

 9. Niestety ludzie coś sobą reprezentujący nie garną się do władzy nie chcąc wchodzić w środowiska o wątpliwej reputacji. Społeczeństwo ma to co ma.

  • wrrrrrrrrrr | 3 marca 2024 at 14:38 |

   Dodam, że Ci co coś reprezentują mówią tak: już mam co chciałem, a ty ratuj się jak ci się uda. I Wałęsa tak mówi i niektórzy działacze solidarności. Wg powiedzenia weźmy się i zróbcie. I ratuj się kto może.

 10. Kandydat nr 1 w poprzednich wyborach z list KWW Łączy nas Samorząd startował na wójta. Teraz z Polską 2050 od Hołowni na starostę. Cóż może za 5 lat z inną partią na burmistrza?

 11. Jedyny temat, który rozgrzewa “dyskutantów” na elbi to lokalna polityka. Bozia rozumu za wiele nie dała, odwagi też,(do startu w wyborach chociażby), to chociaż dokopać komuś trzeba. Od razu wzrasta samopoczucie?

 12. Nie wybierajcie nauczycieli, oni się nie nadają na radnych na żadnym szczeblu.Nie mają czasu na Sesje chodzić nie mówiąc o tym że nie mają pojęcia o pracy w urzędzie. Załatwiajà tylko swoje problemy , ważne dla nich zawodowo. Prywata

 13. Marcinie mistrzu dobrej rady. A czy ty startujesz ? Jeśli tak, to powiedz z której listy; zagłosujemy

 14. Najbiedniejszy w tym wszystkim jest Mario z Kodnia. Co wybory to historycy go rozgrywaja bez litości:( z tego wazystkiego nieborak już w jakieś trandescentalne historie odleciał. Peak kariery miał jako podhoojaszczy trzeciej kategorii Edka Łagwy

 15. I tak najlepszym jest uśmiechnięty tomcio, który dzięki działaności politycznej pokazał jak nie mając pojęcia można załapać się na stanowiska.

  • wrrrrrrrrrr | 3 marca 2024 at 14:42 |

   Teraz uśmiechnięta Polska. Nawet ten spod zamalowanego szyldu tvp kłamie pewnie będzie gdzieś startował. Taki przewidujący on ci był.

 16. Z tomciem -święta racja. Siostra też polityczka wielkiej klasy.

 17. Sliniący się jako prawa ręką wodzireja daje sobie radę w pozyskiwaniu stanowisk sobie i rodzince.

 18. Ciekawski | 1 marca 2024 at 23:40 |

  A wiecie może kto we Włodawie ma dyplom z Collegium Tumanum- Humanim?Tej najsławniejszej teraz uczelni?

 19. Wuml to chyba starsi towarzysze bo dawno już czegoś takiego nie ma. Ale Ci po Collegium Humanum mają się zgłaszać z dyplomami do Prokuratury

 20. Raby na pierwszym miejscu u ludowców,nie mogę.Świat się kończy. Ha, ha, ha

 21. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content