Koronawirus na Lubelszczyźnie

1 Komentarz do "Koronawirus na Lubelszczyźnie"

 1. zamykać szkoły dzieci coraz więcej chorych lekarz na telefon na co czeka Burmistrz Włodawy posypią się pozwy do sądu o zamknięciu decyduje szkoła a nie Sanepid .

  • po zamykać szkoły? Czy te 6 osób to pracownicy szkół?
   nie ma sensu wpadać w panikę,

  • Bez przesady, od marca panika z covidem. Co te dzieci mają w domu robić???? Rodzice muszą pracować a nie uczyć dzieci w domu, bo zdalna nauka to fikcja!!!!! Proszę nie siać paniki! Dobrze, że nie zamykają. Większość ludzi jest rozsądna i wie, że nie ma co się nakręcać!!! Burmistrz też niech nie da się zastraszyć garstce przewrażliwionych.

 2. Czy to prawda że Pana Burmistrz był na zamkniętej imprezie z nauczycielem chorym na Covid?
  Jeśli tak. Dlaczego Pan Burmistrz nie jest na kwarantannie i stanowi potencjalne zagrożenie dla mieszkańców?

 3. Brak konkretnych komunikatów. Dyrektor 3 nic nikomu nie pozwala mówić i dlatego szerzą się teorie spiskowe. Prosimy o rzetelne informacja. Dlaczego jedni mają kwarantannę a inni nie choć przebywali z tym samym zakażonym.

 4. Włodawianka | 28 września 2020 at 14:30 |

  Najgorsza to jest dezimformacja

 5. Dyrektor tej szkoły powinien wypowiedzieć się na temat zakażeń, prowadzonych testów ( o ile ktoś się tym zajmuje) i formule dalszej pracy szkoły. Zakazy i krycie się przed nauczycielami i rodzicami jest co najmniej dziwne

 6. CZy burmistrz poza lesbijkami i gejami potrafi po ludzku coś powiedzieć w temacie, który interesuje Włodawian. Swoje ideologie ludzi ostatnio szczekających niech zostawi sobie bo my mamy swoje problemy, a nie zboczone.

 7. Kto pozwolił zrobić te ogólnopolskie zawody zapaśnicze w szkole nr 3?Moim zdaniem to w tym okresie bardzo nieodpowiedzialne. A teraz cicho sza, nikt nic nie mówi ile chorych .

 8. Do Mama. Zapytaj niejakiego Obywatela, który tu od dawna stara się udowodnić że planedmia nie istnieje…

  • dzięki ale ja juz nie mam siły dla tych obłąkanie przerażonych ludzi. To niech dalej trzęsą w tym czym chodzą.

   • Zachorujesz Ty lub bliski,uwierzysz.

    • zapamiętaj ludzie chorowali ,chorują i będą chorować,ja nie oglądam ściemy, który serwuje twój prostokątny teleworker zakłamaną TVP, TVN. POLSAT

 9. Panie Burmistrzu i Dyrektorze Szkoły nr.3 rodzice i dziadkowie żądają prawdziwych informacji na temat wirusa z tego co się słyszy to w Szkole nr.3 jest już kilku nauczycieli chorych a dzieci dalej chodzą do szkoły prosimy o podjęcie konkretnych kroków inaczej ta sytuacja nie mówienia prawdy zakończy się tragicznie,Burmistrz i Dyrektor szkoły bierzecie na siebie odpowiedzialność za zdrowie i życie całych rodzin.

  • Szkoła jest do nauczania a zdalne nauczanie to nie nauczanie. Rodzice, którzy to przeżyli w zeszłym roku szkolnym to wiedzą. Przestańcie już z tym wirusem.

 10. Panie Burmistrzu i Dyrektorze Szkoły nr.3 rodzice i dziadkowie żądają prawdziwych informacji na temat wirusa z tego co się słyszy to w Szkole nr.3 jest już kilku nauczycieli chorych a dzieci dalej chodzą do szkoły prosimy o podjęcie konkretnych kroków inaczej ta sytuacja nie mówienia prawdy zakończy się tragicznie,Burmistrz i Dyrektor szkoły bierzecie na siebie odpowiedzialność za zdrowie i życie całych rodzin.

 11. Rodzice i dziadkowie żądają informacji, a Czechy i Szwajcaria żądają dostępu do morza …

  • Kiedyś sanepid i powiat codziennie informowali o zakażeniach. Potem trzeba było przeprowadzić wybory prezydenckie i rząd wprowadził cenzurę.

   • Od kiedy PSL i SLD są w rządzie? Sanepid jest rządowy, ale nie stronniczy. To fachowcy co znają się na tym co robią. Podali 6 przypadków chorych. Chodzi zaś: kto jest bliżej chory? Może niech kilka klas ma zdalne nauczanie?

 12. Do myślący. Wystarczy 15 minut, dostęp do Internetu, facebooka, prasy żeby ustalić w dzisiejszych czasach kto jest zarażony i gdzie.

  • Do myślących wystarczy 15 minut , dostęp do YT I DO TV Niezależnych by ustalić ze to wielka ściema z tyn korona -swirusem

 13. W szkole nr 3 76 osób na kwarantannie 6 z wirusem a dzieci chodzą do szkoły pytam gdzie jest Dyrektor odpowiedzialny za dzieci .

 14. Biedronki, Lidl, basen, kino, kościół… wszystko otwarte tylko szkoła do zamknięcia? Dzieci będą w domu, ale rodzice, dziadkowie, ciocie wszyscy nadal będą pracować, chodzić na fitness, szkółek językowych, sklepów? Życie toczy się dalej, już były u Nas zarażania, nikt nie zmarł, dajcie żyć.

  • To że nikt nie zmarł ma być wytłumaczeniem na bylejakość wirusa? No pewnie, cały świat go sobie wymyślił.Jak w końcu ktoś bliski umrze to niedowiarki uwierzą. Nie ma co panikować-racja ale chrońmy siebie wzajemnie. Nie jestem za zamykaniem szkoły ale jeśli to prawda, że kilku nauczycieli chorych to nie powinno być ukrywane. Za to można przeanalizować możliwość kontaktów dzieci w szkole i zachować większy dystans pomiędzy nami-mieszkańcami by nie roznosić wirusa wokół nas.

 15. Przeciez to skandal zeby szkola byla nadal otwarta? Na co oni czekaja?

  • Przestańcie terroryzować władze. Na ile mają zamknąć? Miesiąc, dwa, pół roku? Nie wiadomo kiedy skończy się ten cały cyrk z wirusem. Może za rok, dwa i przez cały ten czas mamy mieć byle jakie zdalne nauczanie. Widzę, że jedna osoba się uparła, może jakiś nauczyciel, który chce w domu posiedzieć i pieniądze wziąć za nic, i sieje panikę na forum.

 16. Czy ludzie są tak głupi czy udają? Imiecie liczyć? Rozumiecie znaczenie słowa” zarażenie “??? Ile osób zainfekowanych zachrowało??? Ja pier….. obudźcie się!!!

 17. .Tak naprawdę to niewiele wiemy, jak przechodzą chorobę zarażeni , czy mają objawy. Nie ma co panikować ale też nie można tego lekceważyć. To świństwo jest niebezpieczne bo nikt nie wie co się może stać. Każdy to inaczej przechodzi. Mam nadzieję że dzieci się czepi.Zamknięcie szkoły to byłaby tragedia. A jak zakażeń będzie dużo wprowadzą czerwoną strefę i znów zamkną wszystko i wszystkich

 18. czytelniczka | 30 września 2020 at 11:00 |

  Moi kochani! Wyłączcie teleogłupiacze i zacznijcie troszkę kumać nt. “plandemii”. Spacyfikowali całe społeczeństwa, oszustwo widać jak na dłoni, a Wy to wszystko łykacie i trzęsiecie się ze strachu. Po ukazaniu się szczepionek /i o to chodzi/ niektórzy będą brać po 3 szt. Ja “plandemię” już dawno wyłączyłam pilotem. Pozdrawiam wszystkich!

  • Zapomniałaś wyłączyć internet z pseudonaukowcami. Ludzie to dobrzy aktorzy według Cuebie, udają że chorują i umierają.Hmmmm, milion aktorów zmarłych na całym świecie, szkoda słów.

 19. W końcu ktoś coś mądrego napisał.

 20. do czytelniczka – jak Ci ktoś bliski umrze to zmienisz zdanie. Nie trzeba siać paniki ale zdrowy rozsądek trzeba zachować. W tej sytuacji organizowanie ogólnopolskiej olimpiady w Szkole 3 to była niedobra decyzja. Do szkoły nie mogę zaprowadzić dziecka , bez maseczki nie wpuszczają a tu nagle tyle osób z całej Polski tam weszło. Stołówka zainfekowana, teraz my Rodzice i nasze dzieci ponoszą konsekwencje. Co mam zrobić z dzieckiem jak muszę iść do pracy

  • ale po Biedronkach Lidlach itp biegasz , tez możesz cos przynieść do domu a twoje dziecko do szkoły i blędne koło

 21. Co innego jak latamy po sklepach wśród swoicha co innego jak w takim czasie ściąga się ludzi z całej Polski na zawody sportowe. Nie widzisz różnicy. Są sprawy ważne i ważniejsze. Teraz zamkną nas znowu w domach przez to.Bez imprez można żyć , bez pracy, zakupów , szkoły i przedszkola już nie

  • Demencji starczej dostałaś(łeś )a j.białe w sezonie to gdzie zakupy robiło. na pewno na Krymie robili zakupy

 22. Mądrzejszy od naukowców i ekspertów się znalazł. Patrz przez pryzmat świata, cały świat nie kłamie. a Ty wyłącz pseudo naukowców w internecie, włącz myślenie.

 23. Obywatel, to do Ciebie

 24. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content