Kijem golfowym chcieli wymusić oddanie długu

Policjanci zatrzymali 29-latkę z Włodawy i 19-latka z Chełma. Ustalenia śledczych wskazują, że chłopak wywabił pokrzywdzoną 16-latkę z mieszkania, a następnie wywiózł do lasu. Tam czekała jego znajoma, która zaczęła uderzać nastolatkę kijem golfowym, bo jak twierdziła ta była winna jej pieniądze. Wczoraj Prokurator Rejonowy we Włodawie zastosował dozór wobec podejrzanych. Zarówno 29-latka jak i 19-latek to osoby notowane.

Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Pod dom 16-latki miał przyjechać jej 19-letni kolega i zabrać ja autem do lasu w okolice Włodawy. Tam czekała na dziewczynę jej 29-letnia znajoma z 23-latkiem z Chełma, która twierdziła że dziewczyna jest winna jej 1000 złotych. Kobieta szarpała 16-latkę za włosy oraz chwyciła za metalowy kij golfowy, którym zaczęła uderzać pokrzywdzona po całym ciele. Następnie poleciła 19-latkowi z powrotem odwieźć ja do domu.

  Policję powiadomiła matka 16-latki. Dziewczyna po zdarzeniu trafiła pod opiekę lekarska z obrażeniami ciała. Włodawscy policjanci zaraz po otrzymaniu zdarzenia rozpoczęli intensywne działania w celu zatrzymania sprawców zdarzenia. Już w dniu otrzymania zgłoszenia policjanci zatrzymali 29-latka z Włodawy i 19-latek z Chełma.

  Zebrany materiał dowodowy pozwolił włodawskim śledczym na przedstawienie zarzutów tym osobom oraz wnioskowanie o zastosowanie tymczasowego aresztu. Kobieta jest podejrzana o stosowanie przemocy w celu wymuszenia wierzytelności oraz uszkodzenie ciała, natomiast jej 19-letni kolega o pomoc w tym przestępstwie. Trzecia osoba 23-latek z Chełma zatrzymany przez chełmskich mundurowych do innej sprawy został przesłuchany w charakterze świadka.

  Wczoraj Prokurator Rejonowy we Włodawie zastosował dozór wobec podejrzanych. Zarówno 29-latka jak i 19-latek to osoby notowane. Kobieta ma na swoim koncie między innymi przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, natomiast 19-latek był już notowany za pobicie. Teraz grozi im nawet do 5 lat.

E.T
KPP Włodawa

2 komentarzy "Kijem golfowym chcieli wymusić oddanie długu"

  1. Widac opozycja dba o swoj elektorat

  2. Oj Walduś nawet składnie artykułów nie potrafisz pisać

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content