Kawki i gawrony górą

– Kiedy budzę się po piątej rano, to zamiast śpiewu ptaszków słyszę jazgot kawek i gawronów. Potrafią wyprowadzić z równowagi nawet mojego kota – żali się naszej redakcji mieszkaniec bloku przy ul. Chełmskiej we Włodawie. Faktycznie, ptaki po krótkiej przerwie wróciły do parku miejskiego i od wielu miesięcy są utrapieniem okolicznych mieszkańców.

Kawki i gawrony we Włodawie były od zawsze i mocno dają się we znaki mieszkańcom. Na sąsiedztwo tych ptaków od wielu lat skarżą się przede wszystkim mieszkańcy bloków położonych w pobliżu parku miejskiego. To właśnie to miejsce szczególnie upodobały sobie ptaki. Również samo przejście przez park staje się coraz bardziej ryzykowne i grozi zabrudzeniem odzieży ptasimi odchodami.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Kawki i gawrony górą"

 1. Temat wałkowany tysiące razy. Może Pan Zakrzewski napiszę o planach nowej władzy w sprawie szpitala. Ci co teraz mają większość tak dużo mieli pomysłów na ratunek szpitala. Czekamy na efekty!

 2. Polecam parasol ! Duży parasol ! Powodzenia !!!

 3. A gdzie mają gniazdować jak prawie wszystkie starsze drzewa zostały wycięte nie mówiąc już o lasach wokół Włodawy. Ale to zasługa ALP.

 4. wielbiciel gawro | 12 kwietnia 2024 at 22:05 |

  Jak to gdzie? W Tomaszówce!!!

 5. Jak co roku wiosną owtórka z rozrywki z rozrywki powtórka, gawrony, kawki w parku.

 6. Panu Zakrzewskiemu skończyły się żniwa wyborcze i z nudów odgrzewa stare kotlety. O szpitalu nie pisze bo jeszcze nie ma nowej władzy i nie wie kogo chwalić. Walduś cierpliwosci.

 7. Hahaha zgadza się. Na mieście aż huczy od powyborczych układanek. Jeszcze się WSZYSTKO może zdarzyć

 8. Szkoda tak pięknych kwiatów jak z góry ptaszynka a z dołu psie kupy i pełno petów pod blokami i na chodnikach. Ludzie ogarnijcie się zachowujcie się jak cywilizowani ludzie .

 9. A to prawda ze szpital ma 54 mln długu ? Toz to bankrut! Co na to władze?

  • gdyby jakikolwiek kandydat na radnego lub burmistrza przyznał, że nie będzie dalej zadłużał samorząd wówczas nie uzyskałby ani jednego głosu. Niestety tak ludzie głosuja.

 10. wrrrrrrrrrr | 14 kwietnia 2024 at 18:28 |

  Z innej beczki. Czy są, będą patrole piesze policji, Straży miejskiej we Włodawie?

  • Nie żartuj, nie ma takiej siły co by wyciągnęła panów z SM na ulice, oni przecież uważają się za urzędników i nie odciągnie ich od biurka syf, pijactwo pod blokami czy inne łamanie prawa za które są odpowiedzialni. Włodawa ot i wszystko jasne. Wrony i patole są nr 1

 11. Po co w środku miasta park,z którego nie można korzystać z powodu smrodu i obrzydliwych odchodów. Powinno to być miejsce odpoczynku, rekreacji. Nie słyszałem aby któryś z radnych zajął się tym problemem.

 12. Myślenie bardzo boli?

 13. W innych miastach sobie radzą. Wynajem sokolnika załatwia sprawę. Przecież we Włodawie też tak było do czasu. Obecnie burmistrz wprowadził się z okolic parku do nowego domu a więc problem go nie dotyczy

 14. Wybraliście takich radnych to teraz siedźcie sobie w tym gów…..

 15. Te gawrony już od 3 rano doprowadzają mnie do rozstroju nerwowego!No cóż, takie są uroki życia w Mieście Cudów!

 16. W berżeretkach, balladach, canzonach
  Bardzo rzadko jest mowa o wronach,
  A ja mam taki gust wypaczony,
  Że lubię wrony
  Los im dolę zgotował nieletką:
  Cienką gałąź i marne poletko,
  Czarne toto i w ziemi się dłubie –
  A ja je lubię…

 17. Radni ci sami ,Szkoda gadać ,niestety młodzi odpadli, babcie i dziadki zostali wybrani i co ma się zmienić jak większość to ci sami którzy już byli.

 18. Sami się nie wybrali, mieszkańcy ich wybrali więc do kogo pretensje?

 19. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content