Dachowanie toyoty

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło dzisiaj rano w pobliżu miejscowości Korolówka-Osada. Samochód osobowy m-ki Toyota na prostym odcinku jezdni wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Na szczęście kierowcy pojazdu nic się nie stało. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

Dzisiaj około godziny 7.20 oficer dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 812 w pobliżu miejscowości Korolówka – Osada dachowało auto osobowe.

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 37–letni mieszkaniec gminy Wyryki, kierujący toyotą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na prostym odcinku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i dachowało w przydrożnym rowie.

Kierowcy nic się nie stało. Był trzeźwy. Policjantom potwierdził, że podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad autem, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze! Pamiętajmy, że warunki pogodowe pogarszają się i nawierzchnia dróg robi się śliska.

K.ZP
KPP Włodawa

1 komentarz "Dachowanie toyoty"

  1. Nierówności płyt na betonówce są bardzo kłopotliwe w szczególności dla kierowców nie mających doświadczenia z tego typy nawierzchnią. Mój znajomy tego doświadczył stwierdzając, że od 150 wzwyż ta droga jest szczególnie niebezpieczna, ale udało mu się nie wypaść z drogi

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content