Znalezione rzeczy czekają na właścicieli

Policjanci każdego dnia otrzymują wiele zgłoszeń dotyczących utraty różnych przedmiotów oraz zdarzeń, w których doszło do jakiejkolwiek innej szkody. Często też na Policję zgłaszają się uczciwi znalazcy, którzy dostarczają odnalezione przedmioty, które wracają do swoich właścicieli. Aktualnie na właściciela czeka rower, który ktoś zostawił na jednej z ulic we Włodawie oraz portfel i okulary zostawione w Okunince nad Jez. Białym.

Wśród ustawowych zadań policji znajduje się m.in. wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Najczęściej zgłoszenia do dyżurnego dotyczą utraconych przedmiotów, ale na szczęście zdarzają się też uczciwi znalazcy, którzy znalezione na ulicy przedmioty przynoszą na włodawską komendę. Systematycznie trafiają tu portfele, dokumenty, telefony, rowery i inne przedmioty. Przez pewien czas rzeczy te znajdują się na włodawskiej komendzie, a następnie trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych, a dokumenty trafiają do ich wystawców.

Aktualnie na właściciela czeka rower, który ktoś zostawił na jednej z ulic we Włodawie, portfel i okulary zostawione w Okunince nad Jeziorem Białym. Przedmioty czekają na odbiór przez właścicieli u dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

B.Sz.
KPP Włodawa

Zmiana wielkości czcionki