Starosta włodawski zaprasza na spotkanie informacyjne ws. wypełniania CIT-8

Andrzej Romańczuk – starosta włodawski zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe funkcjonujące na obszarze powiatu włodawskiego na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Urzędu Skarbowego we Włodawie, którego tematem będzie omówienie zasad i terminów składania zeznań o wysokości osiągniętego dochodu CIT-8, jak również sprawozdań za rok 2018.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włodawie, 19 marca (wtorek) o godz. 9:00.

W spotkaniu udział weźmie przedstawiciel Centrum Wolontariatu we Włodawie, które bezpłatnie pomaga wszystkim organizacjom pozarządowym z powiatu włodawskiego w wypełnianiu zeznań podatkowych i sprawozdań finansowych.

2 komentarzy "Starosta włodawski zaprasza na spotkanie informacyjne ws. wypełniania CIT-8"

  1. A kiedy starosta zrobi porządek we włodawianka? to co tam się odjaniepawla woła o pomstę do nieba!zwłaszcza w zarządzie może potrzebny jest jakiś alfons żeby ogarnąć ten burdel

  2. Obecny zarząd klubu jest silnie powiązany z lokalnymi strukturami którymi rządzi jeszcze historyk. Teraz chyba nikogo nie dziwi seria porażek w wyborach. Nawet jak wybrańcy dostali szansę punktowania kolorowej koalicji w powiecie woleli stroić fochy tak baba jakaś niż sumiennie pracować w komisji rewizyjnej. Włodawianka to kolejny dowód na nieudolność włodawskiego betonu. Na szczęście Pani Marszałek zabrała się ostro za porządki. Do nas również dotrze miotła która przewietrzy salony. Pojawia się nowi ambitni ludzie którym się chce ciężko pracować. Cierpliwości jeszcze powstanie my z kolan!

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki