Okopiec dla wszystkich

300 kg narybku wpuszczono do zbiornika Okopiec w ramach jego zagospodarowania i uatrakcyjnienia. Wcześniej przygotowano siłownię, plac zabaw, ławeczki. A wszystko dzięki 50 tys. zł z tzw. budżetu obywatelskiego.

– Wszystko udało nam się w terminie wykonać i na jesienne spacery zapraszamy tam mieszkańców, a już na pewno wędkarzy. Liczymy jednak szczególnie, że Okopiec stanie się ulubionym miejscem włodawian wiosną i latem, kiedy w pełni można korzystać w uroku tamtejszego chyba najpiękniej położnego w mieście miejsca – mówi Teresa Zaleńska-Sak, dyrektor MOSiR-u, którzy zarządza Okopcem.


Zgodnie z zapowiedzią burmistrza Wiesława Muszyńskiego, we Włodawie powstał w tym roku pierwszy budżet obywatelski. Została na ten cel przeznaczona kwota 50 tys. zł. Wśród wielu propozycji zgłoszonych przez włodawian do budżetu znalazły się: plany budowy placu zabaw przy ulicy Kraszewskiego, modernizacja trybuny na stadionie miejskim, budowa samoobsługowej stacji naprawy rowerów, zagospodarowanie terenu wokół zbiornika Okopiec, przebudowa ulicy Działkowców, zakup instrumentów muzycznych dla orkiestry dętej oraz muszkietów dla drużyny strzeleckiej, a także wsparcie rodzin dzieci borykających się z niepełnosprawnością.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 komentarz "Okopiec dla wszystkich"

  1. Wody dopompuj!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki