Drogowcy mają nowego dyrektora

Zarząd Dróg Powiatowych we Włodawie ma nowego dyrektora. Pełniącego te obowiązki Sławomira Poniewozika zastąpił Marcin Łopacki (PSL), który w ostatnich wyborach samorządowych był kandydatem na wójta gminy Chełm.

We wtorek w Starostwie Powiatowym we Włodawie rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych. W ostatnich latach stanowisko to zajmowała Wiesława Kadrow, ale z końcem września poprzedniego roku odeszła na emeryturę. Do czasu ogłoszenia konkursu obowiązki szefa drogowców pełnił Sławomir Poniewozik, pracownik włodawskiego ZDP.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Drogowcy mają nowego dyrektora"

 1. Łączy Nas koryto i nic dodać

 2. Włodawiak | 15 lutego 2020 at 18:52 |

  Poniewozik jest fachowcem, drogowcem z wykształcenia, więc tamten został zapewne przyjęty bo ….. z PSL.

 3. MarianKos | 16 lutego 2020 at 13:00 |

  To wodzireja żona nie startowała? Lodowcy pokazali siłę, nie dali się korytowcom i postawili na swoim usadzając swojego chłopa.
  Szkoda tylko, ze w rozgrywkach partyjnych nie liczą się fachowcy, a takim jest Pan Slawek, który został usunięty przez koalicję lodowo korytową.

 4. Teraz wiecznie uśmiechnięty ma powód, by połączyć się z PiSem tym samym zostając starostą

 5. Oj kogoś widzę ciągle boli że mimo że jego partia rządzi wszędzie jemu nic nie skapnęło. Całe miasto aż huczy. Tak trudno być zwykłym urzędnikiem w nawet nie podwłodawskiej małej gminie. tym bardziej że wszyscy dookoła wchodzą dumnie na salony. Nawet zwykły kolega radny dostał kierowniczy stołek w krusie mimo że nigdzie nie kandydował. cóż tak już jest że jak cię nawet we własnej parti nie lubio to ile głosów byś nie zdobył kariery nie pozwolą ci zrobić.

 6. Może będzie wykorzystany sprzęt do wycinki odrostów,wyrywania pniaków do ścinki poboczy.

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki