Apel o pomoc dla pacjentów szpitala we Włodawie

W związku z bardzo trudną sytuacją, z jaką często borykają się pacjenci covidowi naszego szpitala, Zarząd Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu we Włodawie w porozumieniu z Dyrekcją Szpitala zwraca się z apelem do darczyńców o pomoc i wsparcie rzeczowe dla pacjentów SPZOZ we Włodawie – w postaci zakupu środków higienicznych, takich jak: chusteczki nawilżane do ciała, pianka myjąca, kremy ochronne na skórę, myjki do ciała, podkłady na łóżko (75 cm x 90 cm) i pieluchomajtki w rozm. L oraz XL.

W sprawie pomocy rzeczowej prosimy o kontakt pod numerem tel. 603 308 480.

Państwa pomoc nie tylko pomoże w codziennej pracy w walce o życie i zdrowie pacjentów, ale także doda sił do dalszej walki z pandemią i da nadzieję, że wspólnie wygramy walkę z koronawirusem. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie.

Prosimy – dbajcie o siebie, życzymy zdrowia.
Zarząd Stowarzyszenia
Centrum Wolontariatu we Włodawie

4 komentarzy "Apel o pomoc dla pacjentów szpitala we Włodawie"

  1. Panie Starosto i Zarządzie powiatu – gdzie niemiecka pomoc, kiedy i czego odmówił wam wojewoda, gdzie wójtowie gmin powiatu włodawskiego, czy uczestniczą w utrzymaniu szpitala ?! Wstyd, liczycie na darowizny ludzi, którzy i tak płacą horrendalne podatki. Umiecie tylko wyciagać reke po jałmużny, dajcie dobry przykład urzędnicy i samorządowcy !

  2. jakakolwiek kasa władowana w ten szpital będzie zmarnotrawiona przez obecną tzw władzę zarządzająca tego szpitala. Już czas Panie Starosto rozstać sie z emerytami ( dyrektor , naczelna ) , którzy nie dość ze się nie znają w temacie to działają na szkode tego szpitala,

  3. gmina Hanna nie pomoże bo sama nie ma pieniędzy , podatki popodnosili a opłacić trzeba wójta i wszystkich popleczników i kasy brak

  4. Ile plebanów dobrodziejów na etacie w szpitalach i po szkołach? Może już czas podziękować darmozjadom

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki