Zgubiła ich prędkość

Policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali wczoraj prawo jazdy dwóm kierującym, którzy pędzili w obszarze zabudowanym. Pierwsza w ręce stróżów prawa wpadła w Żukowie 45-latka z Warszawy, która na liczniku swojego volvo miała 114 km/h. Godzinę później policjanci we Włodawie zatrzymali 52-letniego mieszkańca powiatu bialskiego, który jechał oplem za szybko o 53 km/h. Policjanci apelują do kierowców o wolniejszą jazdę.

Wczoraj o godz. 10:30 policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali w m. Żuków do kontroli 45-latkę z Warszawy. Kobieta pędziła samochodem m-ki Volvo w obszarze zabudowanym o 64 km/h za szybko. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy i nałożyli mandat karny.

Godzinę później w ręce stróżów prawa wpadł 52-latek z powiatu bialskiego. Kierujący pojazdem m-ki Opel Merida poruszał się z prędkością 123 km/h na dozwolonej 70-tce. Tutaj mundurowi również zatrzymali prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o wolniejszą jazdę. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to wciąż częsta przyczyna wypadków drogowych. Dlatego kierowco jedź bezpiecznie, zdejmij nogę z gazu!

E.T.
KPP Włodawa

1 komentarz "Zgubiła ich prędkość"

  1. Jeszcze nie zapłaciłem w Żukowie | 18 maja 2020 at 13:01 |

    W Żukowie przy sklepie “Miśka” zawsze haltują ludzi. Miejscowi o tym wiedzą. Misiek wyraził zgodę by na prywatnym placu ustawiały się radiowozy (często z podniesioną klapą bagażnika jako elementem maskującym)bo mniejsza prędkość pojazdu może spowodować zauważenie jego sklepu przy którym tanim winem odurzają się okoliczni rolnicy. Etyka sklepikarzy i stróżów prawa podana na tacy.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content