Włodawianka przed sezonem

Piłkarze Włodawianki rozpoczęli przygotowania do wiosennej rundy. Pierwszy trening odbył się w minionym tygodniu. Mecze sparingowe Włodawianka rozpocznie 2 lutego, od konfrontacji z Hetmanem Zamość, na boisku rywala.

Włodawianka po dość udanej rundzie jesiennej, po której zajmuje 9. miejsce w tabeli IV ligi z 20 punktami na koncie, liczy na równie dobre występy wiosną. – W rundzie rewanżowej zawsze grało się nam lepiej, przed nami jednak ciężka praca – mówi trener Włodawianki Marek Drob. – Na treningach skupimy się przede wszystkim na przygotowaniu kondycyjnym, pracy nad siłą oraz na motoryce, musimy naładować akumulatory na cały sezon.

Mimo wielu plotek krążących w mieście, jak i na włodawskich portalach internetowych, poważnych zmian kadrowych w drużynie zarząd klubu nie przewiduje. – Postanowieniem zarządu jest, aby w przerwie zimowej żaden zawodnik nie opuścił klubu – mówi prezes Włodawianki Grzegorz Klimkowicz. – Będą prowadzone rozmowy z każdym zawodnikiem, aby reprezentował klub także w rundzie wiosennej.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawianka przed sezonem"

 1. Czy Wlodawianka ma już KRS bo chciałem przekazać chłopakom 1%?

  • qwertyuiop | 24 stycznia 2019 at 19:57 |

   Nie lepiej przekazać 1% jakiejś organizacji która pomaga chorym? Włodawianka jakiś czas temu była w bardzo ciężkim stanie, teraz trochę się podnosi. Pytanie tylko czy warto ładować kasę w klub? Kilka osób się w to bawi, jednocześnie próbując wypromować.

 2. nie bo kręcina nie ma jeszcze stałej roboty

 3. chorym emerytom samotnym madkom rodzicom glodnym dzieciom asystentkom urzednikom misiewiczom i tatusiowi z torunia pomaga panstwo z moich podatkow ten 1 % chce przekazac pilkarzom ale oczywiscie juz lament bo jak to przeciez to nam sie wiecej nalezy a chlopaki niech biegaja najlepiej w podartych majtkach i dziurawych butach

 4. Zawsze pieniądze 1% mogą być wykorzystywane dla grup młodzieżowych.kqzdy z nas ma dzieci,braci,kuzynów…

 5. Czy to prawda że we Włodawiance płaci się zawodnikom za udział w treningach ?

 6. Czy to prawda że młodzi piłkarze włodawianka na obozie letnim głównie oglądali filmy patriotyczne ? Dodam na obozie we wsi Kodeń.

 7. U Maniusia?

 8. Trochę rozsądku z tym 1%. Trupa nie da się zreanimować. To jest tak jak ktoś na wstępie napisał “Kilka osób się w to bawi, jednocześnie próbując wypromować” Oczywiście Twoja kasa i Twoja decyzja. Moim zdaniem lepiej żeczywiście wpłacić do Torunia to ON coś dla tego miasta i okolic zrobi. Dla niego to już i tak wystarczy tego co ma i jego wspomagać już nikt nie musi.

 9. Płacimy

 10. NAJNIŻSZY WYMIAR KARY 9:2 Czyli jak fantaści z włodawy usiłowali podbić Zamość.
  Wielki Hetman Zamość pod batutą pana Jacka Ziarkowskiego 9 Kopaczo biegacze włodawa 2 .

 11. Porównaj budżety klubów. Hetman Zamość ok. 600-700 tys. PLN, Włodawianka 70-100 tys. PLN… Czyli: Dawid z Goliatem. A i sparing to nie liga.

 12. jak ktoś pływać nie potrafi mówi że woda za rzadka

 13. Sędzia 2 ligowy | 4 lutego 2019 at 09:55 |

  Pieniądze nie grają, grają wychowankowie klubów i zawodnicy chcący grać dla swoich kibiców Najwidoczniej wychowanie zawodnika we włodawie jest na mizernym poziomie a i chęć grania dla swoich kibiców odzwierciedla wynik sparingu .
  Fakt księgowego muszą mieć lepszego w Zamościu niż we włodawie . 🙂

 14. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content