Włodawa. Będą zapowiadanie budki nietelefoniczne

W Mieście Trzech Kultur powstaną budki opowiadające jego historię. Obiekty te będą nową atrakcją turystyczną dla mieszkańców i odwiedzających.

Burmistrz miasta Wiesław Muszyński podpisał już umowę na wykonanie tych nietypowych obiektów turystycznych. Wykonawcą będzie projektant Maciej Hanusek. Jedna z budek poświęcona będzie Krystynie Krahelskiej. Umieszczona zostanie tuż obok pomnika harcerki.

Właśnie tu będzie można wysłuchać niezwykle historie z pobytu pani Krystyny w naszym mieście. Będzie też możliwość, aby osłuchać historię w języku angielskim – informuje burmistrz.

Druga budka stanie w Czworoboku, a w jej wnętrzu będzie można posłuchać kilku bardzo ciekawych opowieści o starej, przedwojennej Włodawie.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawa. Będą zapowiadanie budki nietelefoniczne"

  1. Będzie gdzie naklejać plakaty wyborcze burmistrza i reszty radnych.

  2. Dobra myśl. Kiedyś budki były na żetony, potem na kartę.

  3. Jaki jest koszt wykonania tych budek i czy nie będzie z nimi to samo co z drewnianymi, z którymi nie wiadomo co się dzieje, a trochę kosztowały.

  4. Budki drewniane są tam gdzie pomost kajakowy z Włodawki “SEPTEMBERA”. Udane inwestycje sic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  5. Czy nie ma rzeczy ważniejszych dla mieszkańców Włodawy niż budki telefoniczne? Kiedy będzie przejście dla pieszych do Centrum Handlowego?Osoby poruszające się pieszo też chciałyby z niego skorzystać, nie tylko osoby zmotoryzowane. Można dojść od strony Netto,ale dla osób starszych czy kobiet z dzieckiem w wózku jest to dużo trudniejsze.

  6. Podobnie jak dojście poboczem ruchliwej ulicy do przejścia – Lubelska od przedszkola. A wystarczyłoby ułożyć chodnik ok 30 metrowej długości.

  7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content