WDK zaprasza na niezwykłą galę

1 komentarz "WDK zaprasza na niezwykłą galę"

  1. Szkoda, że petarda okazała się kapiszonem, który nie zdołał odpalić. Na scenie zobaczyliśmy 3 pary. Pierwsza para to oprawa muzyczna. Facet grał na elektrycznym fortepianie i rozkoszował się każdym dźwiękiem wydobywającym się z instrumentu. Obok młoda i ponętna skrzypaczka sprawiająca wrażenie licealistki z II kl., grała bardzo ostrożnie ale było czuć drzemiącą w niej siłę, dynamikę i polot twórczy. Jej instrument był mało słyszalny bo głos elektrycznego pianina przebijał wszystko, a szkoda bo dziewczyna na prawdę miała co pokazać (akurat nie mam na myśli tego co kryła jej czerwona suknia).
    Następna para to śpiewane partie solowe (utwory te bardziej znane i te trochę mniej) uważam, że można wystawić ocenę mocne 3+ lub słabe 4-. Jak sami śpiewający zauważyli częste zmiany garderoby nie prowadzą do dużego podniesienia walorów artystycznych ale mogą tuszować pewne niedoskonałości. Wypełnianie tzw. luzem estradowym pewnych przestrzeni czasowych czasami nawet się udawało ale było wyraźnie czuć prowincją.
    Trzecia i ostatnia para to tancerze. Wyraźnie było widoczne opanowanie kilku szablonowych kroków w tańcu i powtarzanie ich do znudzenia przez trzy kolejne wejścia na scenę. Facetom mogła się nawet podobać tancerka, bo kształty miała nienaganne i do kolejnych sukni (czerwona, czarna i biała) zakładała majteczki w tych samych kolorach. Miałem kłopot z potwierdzeniem koloru białego (sukienka po kostki) ale w końcowych elementach tanecznych ujawniła swój sekret.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content