Szymon Zguczyński w turnieju głównym III Grand Prix Juniorów

W dniach 06-09.02.2020 r. rozegrano w Luboniu koło Poznania III Grand Prix Juniorów w tenisie stołowym. W turnieju eliminacyjnym wśród 139 zawodników z całej Polski wzięło udział dwóch reprezentantów SMS Włodawa: Jakub Zguczyński i Szymon Zguczyński. Podczas ponad 9 godzinnej rywalizacji  w turnieju grupowym, niestety nie powiodło Jakubowi Zguczyńskiemu, który w pojedynkach z defensorami, poniósł minimalne porażki 2:3 i nie udało mu się awansować do fazy pucharowej.  Natomiast bardzo dobrze zaprezentował się Szymon Zguczyński, który wygrywając wszystkie mecze w grupie uzyskał awans do turnieju pucharowego.

Następnie dwa mecze wygrane w stosunku 3:0 dały awans do sobotniego turnieju głównego. W sobotę Szymon, pomimo zmęczenia rywalizacją w dniu poprzednim, kontynuował dobrą passę i udało mu się wyjść z grupy i awansować do najlepszej 32 Juniorów w Polsce. Należy nadmienić że rywalizował z niektórymi zawodnikami o 4 lata starszymi.

Gratulujemy bardzo dobrego występu!

SMS Włodawa

2 komentarzy "Szymon Zguczyński w turnieju głównym III Grand Prix Juniorów"

  1. Brawo super wyniki, i to jest to a nie tylko kopana i problem we włodawiance kto prezesem. Panie Burmistrzu i starosto kasa dla klubu tenisa a można zrobić niebawem II ligę.

  2. 2 ligę tenisa stołowego to we Włodawie już mamy 😉

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content