Pędził 125km/h w terenie zabudowanym – stracił prawo jazdy

Przez trzy najbliższe miesiące nie będzie mógł kierować pojazdami 32 letni obywatel Ukrainy, którego wczoraj zatrzymali policjanci do kontroli drogowej we Włodawie. Mężczyzna w terenie zabudowanym pędził swoim audi z prędkością 125 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz nałożyli mandat i punkty karne.

Wczoraj przed godziną 18 policjanci włodawskiej drogówki zatrzymali do kontroli 32-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna na ulicy Korolowskiej we Włodawie w terenie zabudowanym kierował audi z prędkością 125 km na dozwolonej “pięćdziesiątce”, czyli przekroczył dozwoloną prędkość o 75 km. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz nałożyli mandat i punkty karne.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami 33-latek przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł kierować samochodem. Przypominamy, że zbyt szybka jazda nie tylko może wiązać się z utratą prawo jazdy, ale przede wszystkim, jest główną przyczyną poważnych zdarzeń drogowych. Dlatego cały czas apelujemy do wszystkich kierowców o dbanie o bezpieczeństwo swoje i i innych uczestników ruchu i stosowanie się zarówno do ograniczeń prędkości jak i aktualnych warunków panujących na drodze.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content