Obiecywali i słowa dotrzymali

Mamy świetną wiadomość dla mieszkańców Włodawy. Z dniem 1 marca MPGK obniży stawki za ciepło nawet o 30 procent. To efekt wniosku spółki do Urzędu Regulacji Energetyki o ustalenie nowych cen po zejściu z obowiązkowego wykupu emisji dwutlenku węgla.

O obniżce rachunków za ciepło dla mieszkańców Włodawy słychać było już od dawna. Władze Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej obiecywały, że po rozpoczęciu modernizacji kotłowni polegającej na modernizacji kotłowni i instalacji jednego kotła opalanego biomasą, obniżone zostaną rachunki za ciepłą wodę.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Obiecywali i słowa dotrzymali"

  1. Obniżka tylko za “ciepłą wodę”, czy też za CO?

  2. Węgiel staniał nawet więcej ale oni tylko 30% co skrzętnie wykorzystuję SN i podwyższa opłaty na tzw fundusz remontowy.Zmówili się czy co?Raz ci obniżają ,potem podwyższają ,żeby za jakiś czas ci pierwsi podwyższyli itd Ale po wakacjach się zacznie ,chyba że rolnicy coś ugrają z UE dla wszystkich nas.

  3. Co ma się zacząć?

  4. Kampania wyborcza zaczęta.

  5. No tak, przed sezonem podnieśli, a teraz jak już wiosna będzie solary itp. to obniżą. To są kpiny. docierały do mnie sygnały, że za styczeń ludzie płacili kosmos . Faktury po kilka tysięcy złotych. Bo rzekomo małe zużycie i współczynnik rozbito na tych, przeważnie emerytów, tych co nie mają pomp ciepła,Voto woltaiki. Słyszałem , że skargi poszły do właściwych instytucji i czekają na kontrolę, Z drugiej strony ciepłownia miejska idzie na tzw. samozaoranie, bo jak kierownictwo nie jest w stanie, wyliczyć prognozy zużycia. Stare kierownictwo, może bez większych szkół potrafiło skalkulować i czasami nawet obniżyć koszty to nie chcę dalej pisać, poczekajmy na wyniki kontroli.

  6. włdawianin

  7. Rudy nam po czerwcu tak dokręci śrubę że będziemy meble rombac i palić

  8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content