Będzie remont Długiej

Ulica Długa we Włodawie wkrótce będzie wyremontowana. Wniosek starostwa o przebudowę niemal kilometrowego odcinka uzyskał dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. Koszt inwestycji to 1,7 mln zł. Na połowę pozyskano dofinansowanie zewnętrzne. Pozostałe 50% opłacą po równo powiat i miasto.

Zadanie „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1737L ul. Długa we Włodawie” obejmuje odcinek o długości ok. 813 m – od drogi krajowej nr 82 do drogi wojewódzkiej nr 816.
Przebudowa obejmuje m.in. wykonanie warstw bitumicznych z betonu asfaltowego o łącznej grubości min. 7 cm, na odcinku o długości 495 m od skrzyżowania z ul. Żołnierzy WiN do skrzyżowania z drogą woj. 816, budowę chodników z kostki betonowej brukowej po obu stronach ulicy o łącznej długości 1338 m, budowę zjazdów z kostki betonowej brukowej, parkingu na 22 pojazdy, ustawienie oznakowania pionowego i poziomego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Będzie remont Długiej"

  1. Wiadomo, kto wygra przetarg na wykonanie. Kiedy dalszy remont betonówki? 5 km to mało, jeszcze 8? a połączenie nowej nawierzchni że starą? W Korolówce. Jak się państwu podoba?

  2. Mieszkaniec | 13 lipca 2020 at 14:49 |

    Poddaję pod rozwagę a może by tak zacząć od remontu nawierzchni Rynku – wizytówki miasta, inne prace “mogą poczekać”. Teraźniejszy stan naszym Włodarzom Miasta od dłuższego czasu chluby nie przynosi, czas to zmienić i uchronić się od drwin, wstydu i krytyki.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content