Wicemarszałek senatu we Włodawie

Mariusz Kamiński, wicemarszałek senatu, odwiedził powiat włodawski. Rozpoczął od kawy w gabinecie starosty Andrzeja Romańczuka, a zakończył spotkaniem z setką mieszkańców powiatu w GOK-u w Hańsku.

Wicemarszałek senatu Michał Kamiński najpierw w starostwie zapoznał się z bolączkami samorządu, m.in. katastrofalną sytuacją demograficzną, której wyznacznikiem jest np. skala urodzeń we włodawskim szpitalu, która spadła z ponad 300 kilka lat temu do 160 w ubiegłym roku.

Następnie wicemarszałek odwiedził Centrum Usług Społecznych przy ul. Sztabowej. Tam chwilę przebywał na zajęciach w filii Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Przystań”. Rozmawiano o pomocy osobom starszym i pokrzywdzonym przez los. Następnie odwiedził motoryzacyjną firmę Auto-West Renaty i Mariusza Pastryków. Wysoki poziom technologii w tym zakładzie zaskoczył gościa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Wicemarszałek senatu we Włodawie"

  1. To już jest kabaret co starosta Romanczuk ma do prywatnej firmy? Dlaczego nie zaprowadził szanownego gościa do prowadzonego przez panią dyrektor Szpilewicz czyli partyjna koleżanke szpitala? Tam przecież też najnowszych technologii nie brakuje. Wasz czas minął. Pakujcie kartonik bo wyniki wyborów zabolą. Oj zabolą. P.s. jak tam wczorajsza posiadowka za publiczne pieniądze? Na Titanicu też orkiestra grała do końca.

  2. Wicemarszałek chociaż na to nie wygląda znacząco zwiększy statystykę urodzeń.Dziewczyny szykujcie się. he,he,he

  3. Najważniejsze zadanie wicemarszałka i tzw. starostów to zwiększenie dzietności powiatu.
    Debilizm!

  4. Dlaczego debilizm?
    Chłopy na schwał!

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content