Trzecia edycja Speed Night Włodawa za nami!

Plany o wyścigach organizatorom we Włodawie pokrzyżowała pogoda. Mimo to miłośnicy szybkiej jazdy dobrze bawili się podczas konkursów z nagrodami. Kacper Krupa, organizator wydarzenia, zapowiada kolejne eventy.

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem młodzieży, która licznie zjechała na parking jednego z włodawskich marketów. Przeprowadzono kilka konkursów z nagrodami. Jednym z ciekawszych było tzw. trzymanie felgi.

– Nie licząc foto-spotu, to trzecia edycja naszego zlotu. W następnym miesiącu planujemy dwa podobne wydarzenia, w tym 13 maja Wrak Race z wystawą samochodów nowoczesnych – mówi mówi Kacper Krupa.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

3 komentarzy "Trzecia edycja Speed Night Włodawa za nami!"

  1. Speed night to mamy codziennie na ulicach w wykonaniu dzieciaków w BMW starszych od nich samych. Dziwne, że nikt nie reaguje na te drifty pod kamerami miejskimi

    • Skoro masz wiedzę tzn. że widziałeś, więc możesz się udać na KPP i zgłosić popełnienie wykroczenia i zostać świadkiem.

  2. Taka przestroga dla młodych dziewczyn. Im więcej koni pod maską, im większy ryk silnika, im większy drift opon tym mniejsza samoocena i krótszy “ogonek” kierowcy. Nie dajcie się zrobić w “blacharę”.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content