Skradziony rower odzyskany przez dzielnicowego

Wczoraj policjanci na jednej z ulic we Włodawie zauważyli mężczyznę prowadzącego skradziony dzień wcześniej rower. Pojazd został odzyskany przez dzielnicowego i wrócił do swojej właścicielki. Policjanci apelują o właściwie zabezpieczanie jednośladów przed kradzieżą.

W sobotę po południu otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży roweru spod jednego z włodawskich marketów. Kobieta zostawiła jednoślad pod sklepem i poszła robić zakupy, kiedy wróciła pojazdu już nie było. Policjanci zaczęli szukać złodzieja, który wpadł w ręce dzielnicowego następnego dnia. 61-latek z gm. Włodawa został zauważony przez policjantów, kiedy prowadził swój łup na ul. Chełmskiej we Włodawie. Policjanci przedstawili już mężczyźnie zarzut. Natomiast właścicielka dzięki skutecznemu działaniu stróżów prawa odzyskała swój pojazd.

Policjanci apelują o właściwe zabezpieczanie rowerów przed kradzieżą, a przede wszystkim zakładanie zapięcia kiedy zostawiamy rower np. pod sklepem i idziemy robić zakupy. Inną z form zabezpieczania roweru jest znakowanie jednośladów w komendzie Policji. Oprócz roweru trzeba ze sobą zabrać dowód osobisty i dowód zakupu.

E.T.
KPP Włodawa

Skip to content