Mieszkańcy Włodawy zapłacą mniej za ogrzewanie

Dobra informacja dla mieszkańców Włodawy. W życie weszła ustawa uchwalona przez Sejm w sprawie obniżki cen za ogrzewanie. Ile teraz zapłacą mieszkańcy? Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej przygotowało pierwsze wyliczenia.

Wzrost cen opłat za ogrzewanie był szeroko komentowany w całym kraju. Nie inaczej było we Włodawie. Na spotkaniu z mieszkańcami o podwyżkach mówił prezydent miasta oraz prezes MPGK.

–   W trakcie spotkania z mieszkańcami w sprawie cen ciepła razem z  prezesem MPGK wyjaśniliśmy przyczyny zaistniałej sytuacji. Zadeklarowałem również, że nie będzie kolejnych podwyżek. Teraz po  wejściu w życie uchwalonej przez Sejm ustawy niezwłocznie przestąpiliśmy  do wyliczenia nowych niższych stawek, które obniżą rachunki mieszkańców – mówi Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy.

Wspomniane podwyżki związane były z kryzysem na rynku paliw, który się rozpoczął w maju ubiegłego roku. A te odczuliśmy wszyscy. Wtedy to miejskie przedsiębiorstwo zaczęło pokrywać część kosztów.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

4 komentarzy "Mieszkańcy Włodawy zapłacą mniej za ogrzewanie"

  1. Podwyższyli setki złoty obniżyli grosze

  2. Mpgk przytulisko dla prominentów edziow pedziów fishow posłów oslow. Kto za to płaci?A obniżka przecież zaraz wybory. I kto tu jest głupi?

  3. myślę, że to ciekawa opcja na lato.

  4. przytulisko dla prominentnych pisiorów też

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content