Kandydat w szpitalu, konkurs wstrzymany

Dwóch kandydatów ubiega się o stanowisko wiceprezesa Spółdzielni Mieszkaniowej we Włodawie. Planowo nazwisko zwycięzcy mieszkańcy powinni poznać w pierwszych dniach maja, ale procedura się przedłużyła, bo jeden z panów trafił do szpitala.

Spółdzielnia Mieszkaniowa we Włodawie konkurs na stanowisko wiceprezesa ogłosiła w kwietniu. Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe techniczne i posiadać doświadczenie w zarządzaniu. Musiał też obowiązkowo spełniać inny warunek, a mianowicie być członkiem Spółdzielni Mieszkaniowej, czyli posiadać mieszkanie w jednym z obiektów przez nią zarządzanych. Oferty złożyło dwóch kandydatów. Obaj spełnili wymagania formalne.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

3 komentarzy "Kandydat w szpitalu, konkurs wstrzymany"

  1. Kto to taki??

  2. Zycze zdrowia. A tak z ciekawosciekawosci gdzie kandydat lezy? Mam nadzieje ze nie we wlodawskim szpitalu. Dzisiaj bylam na badaniach i pani je wykonujaca mowila ze zdazylam w ostatniej chwili. Podobno atmosfera jest taka ze nie da sie pracowac wiec odchodzi. Nie wchodzilam w szczegoly bo to nie moja sprawa ale dziwne ze tak wprost mi o tym opowiadala.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content