Wracają Dni Włodawy

Po dwóch latach przerwy do kalendarza imprez miejskich wracają Dni Włodawy. I to z przytupem, bo imprezę ma otworzyć sam prezydent Andrzej Duda. Nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Zagrają m.in. Cleo i Patrycja Markowska.

Jeszcze nie wiadomo, ile potrwają tegoroczne Dni Włodawy. Na pewno główna część sztandarowej miejskiej imprezy odbędzie się w niedzielę, 3 lipca. Miejscem, gdzie stanie scena, będzie oczywiście wyremontowany czworobok. I to właśnie jego oficjalnego otwarcia ma dokonać prezydent Andrzej Duda.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Wracają Dni Włodawy"

  1. dni Włodawy???? a jesli Prezydent zechce spacerować od Netto do Martes…? a tam skitrakt im. burmistrz/starosta ???? /ten row ze ścieżką/ oj będzie ………..

  2. Komuna w pełni towarzysz prezydent przyjedzie otworzyć zabetonowane centrum wioski drugi sukces vice – burmistrz!!!! Kiedy samorząd przestanie ośmieszać się i nas mieszkańców na całą Polskę,jak tak dalej będzie to długo będziemy zaściankiem i tzn.Polską B

  3. Do miana zabetonowanej wiochy z Polski B to Włodawie bardzo dużo brakuje.

  4. Czy kamienica Czworoboku, narożnik północno-wschodni już wyremontowana? Chociaż fasada!

  5. JPR….to się nie dzieje! Inflacja, wojna u sąsiadów, konflikt z UE a ten se Dni Włodawy otwiera.

  6. Może być i Zenek i inne Boysy rolą Prezydenta nie jest otwieranie imprez pt. Dni Miasta!

  7. Otwieranie Dni Włodawy przez Prezydenta? To jakiś żart???

  8. Czy Włodawa poniesie dodatkowe, niepotrzebne wydatki związane z tą Wizytą? Pewnie większe niż pobory wce? Pewnie powstaną nowe miejsca pracy w naszym mieście ( nie tylko dla osadzonych)!!!

  9. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarz