Taniec towarzyski – zaproszenie na zajęcia

Zajęcia poprowadzą Melania Cieślińska oraz Edgar Sztuce Vel Stuzmania reprezentują klub tańca towarzyskiego Zamek Lublin, Anety i Łukasza Pawlak.

Posiadają na swoim koncie wiele prestiżowych tytułów. Są zwycięzcami wielu turniejów ogólnopolskich jak i zagranicznych, oraz turniejów rangi Grand Prix Polski.


Nasza nowa para prowadząca to finaliści Ukrainian Open Championships 2016. Do tego wielokrotni Mistrzowie Okręgu Lubelskiego, II vice-Mistrzowie Polski Akademickich w Tańcach Standardowych, II vice-Mistrzowie Polski w 10 Tańcach 2017 roku, wielokrotni finaliści Mistrzostw Polski, II vice-Mistrzowie Pucharu Polski w Tańcach Standardowych i w Tańcach Latynoamerykańskich, półfinaliści Pucharu Europy w 10 Tańcach w Dniepropietrowsku oraz ćwierćfinaliści Pucharu Europy w Tańcach Latynoamerykańskich w Portugalii. Czy trzeba Was jeszcze przekonywać!

Nauką będą objęte tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński i inne) oraz tańce latynoamerykańskie (samba, rumba, cha cha, jive czy foxtrot). Tym razem nasza “taneczna” propozycja skierowana jest do dorosłych, młodzieży jak również do najmłodszych. W zależności od ilości zgłoszeń i uwarunkowań wiekowych powstaną odpowiednie grupy a my poinformujemy zainteresowanych o szczegółach poprzez nasz fanpage oraz stronę wdk.wlodawa.eu.Czekamy na Wasze zgłoszenia. Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach wystarczy że zadzwonisz do sekretariatu WDK (82 57 21 751) lub zgłosić się osobiście. Możesz przyjść na pierwsze zajęcia 27 września o godz. 18:00 i sprawdzić, czy ci to odpowiada.

Możesz zgłaszać chęć uczestnictwa w zajęciach tańca towarzyskiego nawet, gdy nie posiada się partnera. Wystarczy podać taką informację przy rejestracji. Została do tego stworzona „Lista osób poszukujących partnera/partnerki”.
Pierwsze zajęcia już w najbliższą środę 27.09 o godz. 18:00 w sali Sezam Włodawskiego Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy małych i dużych pasjonatów tańca!

1 komentarz "Taniec towarzyski – zaproszenie na zajęcia"

  1. czy aby na pewno “foxtrot” sic! jest tańcem latynoamerykańskim? Sprawdź redaktorze zanim napiszesz lub daj artykuł do autortyzacji.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki