Zaczyna się wojna banerowa?

– PiS-owcy na ul. Lubelskiej we Włodawie zdzierają banery opozycji, a w to miejsce zawieszają swoje – taki sygnał otrzymaliśmy w piątkowy wieczór. Zadzwoniliśmy do jednego z „podejrzanych”, który wyjaśnił nam, że podmieniał wyłącznie „swoje” banery. Na dowód podał nam, że baner posła PO – K. Grabczuka jak wisiał tam, tak wisi.

Kampania wyborcza wkracza w decydujacą fazę. Wiąże się to m.in. z wzajemnymi oskarżeniami o niszczenie materiałów wyborczych. Wystarczy dodać, że cała Włodawa już od jakiegoś czasu oblepiona jest setkami banerów wyborczych. Zdecydowanie najwięcej ma ich PiS.

I właśnie w piątkowy (8 września) wieczór przy ul. Lubelskiej para zwolenników partii rządzącej miała zabierać banery opozycji, a w to miejsce wieszać swoje. Zadzwoniliśmy do jednego z „podejrzanych”, który wyjaśnił nam, że podmieniał wyłącznie „swoje” banery.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

103 komentarzy "Zaczyna się wojna banerowa?"

 1. Jest najwięcej banerów pisu bo kandydaci są finansowani przez państwowe spółki i budżet państwa. Tak okrada się nas wszystkich.

  • PO, SLD i trzecia droga z jakiego źródła, przecież mają dotację z budżetu państwa, co za idioci. Widać celowa zagrywa, aby barany mogły powiedzieć że to z ich pieniążków i aby krzyczeli złodzieje. Lemingi to buhahahhahah

   • Tak, dotacje na kampanię po równo, a kasa ze spółek SP i budżetu, tylko dla swoich. Ty tak ze skrajnej naiwności czy zwykłej głupoty. Na koniec prośbę mam, w trosce o twoje człowieczeństwo. Przestań rżeć, bo nie wiadomo, czy ogier cię spłodził, czy matka klaczą była?

   • O prawie nie wspomnę buhahahaha

    • A więc poczułeś to? To powiedz teraz, jak się czujesz dotknięty do żywego i niech dotrze to w końcu do twojego pustego łba, że podobnie mogą się czuć Ci, których próbujesz obrazić swoimi rzygowinami, bo wypowiedziami trudno to nazwać.

     • Za cienki jesteś bolek, a te komentarze o straszeniu, karaniu strażników granicznych to was rozliczymy 15 X, pogoniliśmy ruska, pogonimy i Tuska

     • Grubasami się brzydzę, więc jestem cienki, ale powiedz mi skąd me imię znasz złociutki?

  • Czego kłamiecie, każdy plakat, każda ulotka itp. musi zawierać informację z jakiego źródła jest finansowane. A to że to jest informacja zamieszczona drobnym drukiem w prawym, dolnym rogu to szczegół. Jakoś nie widziałem tam, że ktoś finansuje swoją kampanię wyborczą z własnych środków.

 2. Wyrzucanie naszych pieniędzy w błoto i niszczenie środowiska przez produkcję niepotrzebnych śmieci, człowiek sam niszczy planetę i tyle. Ale koryto jest najważniejsze

  • Masz już w garażu elektryka

  • Ręce opadają jak się czyta komenyarze…..wrrrr!!!!
   Czy ktoś oglądał film Zielona Granica!?!
   Czy w mieście powiatowym Włodawa w kinie już był?! A może zastępcą burmistrza zrobił Wam nielegalną projekcję?!?! W TVP PiS już mieli urywki filmu przed premierą więc może do Włodawy też dotarł film?!?

   Jak możena pisać o czymś czego się nie widziało?
   Jak można oceniać innych przez pryzmat rodziców?!?!
   Czy rodziców sobie wybieramy?!?!

   Jak już tak lecicie tymi żydami,komuchami itp to zastanówcie się dlaczego tato Jarosława otrzymał wille na Żoliborzu zaraz po wojnie?! Dlaczego nie mieszkali na gruzach jak reszta tylko jak kacykowie PZPR?!?

   Czy to jest wina Jarosław?!?!
   No proszę, może ktoś odpowie. Tylko bez inwektyw poproszę.
   Miłego dnia 🙂
   BTW pozdrowienia z DE dla wszystkich :)))

   • Jarosław też dziwnym zbiegiem okoliczności nie był internowany a o stanie wojennym dowiedział się od swojej mamy. Ludzie to mają szczęście.

 3. Po co komu te banery każdy i tak wie na kogo ma glosować, szkoda pieniędzy.Niektórzy wiszą już od lat, znudzili się.szkoda że tak mało osób jest z Włodawy.

 4. tylkoświniesiedząwkinie | 22 września 2023 at 11:03 |

  Wczoraj był program “Punkt widzenia” gdzie prowadzącym był Grzegorz Jankowski. Gośćmi byli dr Żukowski, gdzie zacytował wywiad z Holland zamieszczony w “polityce”. Ta komunistka zaproponowała, aby ściągnąć do Europy kilkaset milionów “inżynierów” z Afryki. Bo potrzeba zburzenia porządku w Europie budowa czegoś lepszego. Porządku opartego na wartościach chrześcijańskim, prawie rzymskim. Robi się jeszcze bardziej ciekawie kto finansował ten “film” okazuje się, że to marszałek z PSL, prezydent Warszawy oraz ZDF niemiecka telewizja, i inne.

  • Jak nic pasuje to do twojej spiskowej teorii o tym, że reptilianie rządzą tym światem. A wiadomo, że w USA, Niemczech i Izraelu, a i w Rosji jest ich najwięcej.

   • tylkoświniesiedząwkinie | 22 września 2023 at 12:38 |

    Fakty a nie fakty o 19, możesz cię odnieść, internauta podał w poniższych postach. Za ciężkie.

   • miłośnik historii | 22 września 2023 at 13:15 |

    O kurierze Karskim to coś wiadomo, przecież informacja została co się dzieje w obozach śmierci. Co zrobili amerykańscy żydzi w tej sprawie.

  • Przeczytaj wywiad, potem możesz się odnieść. polityka.pl to wPolityce.pl, to lewicowa gazeta.

   • Miało być polityka.pl to nie w wPolityce.pl

    • Chcesz odniesienia do faktów, które przytaczasz a znasz jedynie w formie wyrwanego z kontekstu przekazu. To zabawne, że ktoś wypowiadający się na temat filmu, którego nie oglądał, proponuje mi odniesienie się do wywiadu, którego sam nie czytał. Ja mogę w takiej sytuacji tylko kpić z waszego zdania na temat filmu, którego żaden z was nie oglądał, a którego uznajecie za niewłaściwy, opierając się na zdaniu tych, którzy także tego filmu nie oglądali, jednocześnie negując wartość jego obrony przez tych, którzy go oglądali. Wiem, że to trudne do pojęcia dla was, więc powiem w skrócie, że taka propozycja to piramidalny absurd na dodatek do n-potęgi.

    • A jak jest już dostępny, to oznacza, że Ci troglodyci już go oglądali, bo nie wiem na czym miało by się zasadzać moje rzekomo kłamstwo?

 5. premiera Zielona Granica | 22 września 2023 at 11:06 |

  Z Internetu “…Córka żydowskiego komunisty, propagandysty z ,,Trybuny Ludu”, tworzy film ,,Zielona Granica”, opluwający polski mundur i mający za zadanie oczernić Polskę na arenie międzynarodowej.
  Dofinansowanie filmu autorka zawdzięcza Rafałowi Trzaskowskiemu – synowi tajnej współpracownicy SB, aktualnie działającemu w Platformie Obywatelskiej – partii założonej przez komunistycznego agenta. Trzaskowski przejdzie do historii jako ten, który przeznaczył miliony złotych na tęczową fundację byłej funkcjonariuszki SB od zadań specjalnych mających za zadanie zniszczyć polskie dążenia niepodległościowe.
  Na uroczystej premierze plującego na Polskę filmu, do zdjęć pozuje Jerzy Owsiak, resortowe dziecko, syn pułkownika Milicji Obywatelskiej. Owsiak nie tylko pozuje ale i reklamuje film trzymając go w ręku, a drugą ręką robi znak zwycięstwa.
  Obok niego na premierze – Kuba Wojewódzki, syn PRL-owskiego prokuratora, do którego pretensje ma na przykład kultowy raper OSTR – wyznał, że ojciec celebryty za komuny zaszedł za skórę jego rodzinie.
  Na premierze paszkwilu córki żydowskiego komunisty również – Adam Bodnar. Znany ze wspólnych występów ,,Tour de Konstytucja” u boku ,,sędziego” Tulei – syna funkcjonariuszki komunistycznej SB. Bodnar uzyskał tytuł naukowy za pracę pod kierunkiem Wyrzykowskiego – znanego z wykładów w kuźni esbeków, uczelni imienia Dzierżyńskiego. W latach 80-tych Wyrzykowski nawiązał relacje z towarzyszami Walterem i Wejchertem, a gdy stworzyli TVN – dostał fuchę w radzie nadzorczej tej telewizji.
  Na premierze filmu córki żydowskiego komunisty pojawił się ,,dziennikarz” Morozowski – syn archiwisty w komunistycznym Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, żydowskiego pochodzenia.
  Oprócz niego, na premierze pojawiły się również jego koleżanki z pracy – Kolenda-Zaleska (teoretycznie dziennikarka informacyjna, a praktycznie – niemal rzeczniczka prasowa Tuska) i Monika Olejnik, córka majora komunistycznej SB. Pracownice telewizji TVN stworzonej przez towarzysza Waltera, którego za komuny żydowski komunista Urban polecał generałowi Kiszczakowi do robienia esbeckiej propagandy.
  Największą propagandę filmowi córki żydowskiej komunistki robi ,,Gazeta Wyborcza” – założona przez syna żydowskich komunistów, Michnika, który swoją prawą ręką uczynił córkę żydowskiego komunisty, Helenę Łuczywo, i gdzie od ponad 30 lat pisze teksty syn żydowskiej komunistki, Konstanty Gebert, i gdzie pisał polityczne, antylustracyjne teksty esbecki konfident Lesław Maleszka a wydawcą gazety, dla odmiany – córka żydowskiego komunisty (Wanda Rapaczyńska).
  List otwarty, którego sygnatariusze dziękują córce propagandysty ,,Trybuny Ludu”, za ,,patriotyczną postawę”, podpisała Anna Bikont (redaktorka ,,Wyborczej” i córka żydowskiej komunistki z ,,Trybuny Ludu”), Michał Boni (tajny współpracownik SB, działający obecnie w Platformie Obywatelskiej założonej przez komunistycznego agenta), Konstanty Gebert (syn komunisty który namawiał Amerykanów żeby nie udzielali pomocy Polsce zaatakowanej przez Stalina, któremu służył propagandowo ojciec Agnieszki Holland), Jan Grabowski (autorytet TVN-u, który w zagranicznej prasie opierdolił Niemców na arenie międzynarodowej za to, że przejmują na siebie za dużo winy za holokaust i nie pozwalają Polakom przejąć wstydu za holokaust), Żyd Józef Hen (członek komitetu poparcia komunisty Cimoszewicza w wyborach prezydenckich), Michał Komar (syn żydowskiego komunisty), Ewa Łętowska (żona Janusza zarejestrowanego jako TW SB), Helena Łuczywo (córka żydowskiego komunisty), Adam Michnik (syn żydowskiego komunisty skazanego za próbę narzucenia Polsce komunizmu siłą), Aleksander Smolar (syn żydowskich komunistów) i wielu tym podobnych…..”

  • Zagrywką z resortowymi dziećmi czyli płytą, która się zgrała próbujecie przykryć skandal z wizami za łapówki do rąk figurantów i popychadeł PIS-u dla kilkuset tysięcy imigrantów? Tyle imigrantów nigdy nie było na granicy Polski z Białorusią, ile PIS wpuścił za łapówki. I to, że wpuścił to bardzo dobrze, ale że za łapówki, to karnie winni powinni odpowiadać – tak samo, jak funkcjonariusze SG stosujący push-back wobec kobiet i dzieci. To zbrodnia przeciw ludzkości i międzynarodowe trybunały, prędzej czy póżniej się o nich upomną. Filmowanie tych sytuacji w celu ich udowodnienia, nagłaśniania i piętnowanie nie kala żadnego munduru. Mundur skalał tylko ten, kto miał go na sobie uczestnicząc w tym zbrodniczym procederze. Podobnie jak nie kradnie ten co zgłasza złodzieja, tylko ten co ukradł, albo ten co widząc srajacego za rogiem nie ma powodów do wstydu, tylko ten powinien się wstydzić kto sra. Natomiast PIS, z jednej strony głosząc, że broni Polski przed imigrantami a drugiej strony ich przyjmując, traktuje swój elektorat jak debili, którym można zrobić wodę z mózgu. Jak złodziej, który krzyczy, że to nie jego ręka , albo jak srajacy, który krzyczy do widzącego go, aby się wstydził podglądacz jeden.

 6. raport Pileckiego to jest film | 22 września 2023 at 11:53 |

  W sieci dostępny artykuł Neew York VUlTURE, gdzie Holland twierdzi, że sytuacje przedstawione w filmie “zielona granica” są autentyczne i oparte na faktach. Artykuł jest po angielsku ale to jest za trudne dla sympatyków opozycji. Gorzej Europejska Akademia Filmowa w skrócie EAF bierze w obronę swoją przewodniczącą w obronę, a kogo właśnie Holland. Ta instytucja mieści się w Berlina i ta akademia twierdzi, że film oparty jest na prawdziwych zdarzeniach.

  • I co z tego wynika, że są autentyczne i że ich autentyczności bronią inni. Czy w artykule, podważono ich wiarygodność, czy też za trudne to pytanie dla wyznawcy pislamu?

   • Wpisz w YT “do niemiec przez poskie piekło” Ibrahim się znalazł, a może ten kot co przeszedł 5 000 km

   • Anonimie podaj jeden przykład na potwierdzenie twoich wynaturzeń, jedno prawdziwe zdarzenie.

    • Wynaturzeń? Galileuszu, czyżby tak światły człek używał słów, których jak z powyższego wynika nie rozumiał. A może ktoś widzący w sobie światłość jest po prostu ślepy. A zapomniałem, wszak wy widzicie oczami duszy, więc zmysły i rozum na nic wam się zdają i niczego dowieść nie są w stanie.

   • Co masz do pislamu? Patriotyzm, to nie pislam. Bzdurzysz na zamówienie i tyle.

    • Patriotyzm to codzienna praca, aby przez pokolenia budować swój majątek. Nie istnieje potężny i bogaty kraj biednych ludzi. Jedynie potężni i bogaci ludzie tworzą potężny i bogaty kraj. Bogactwa nie zdobywa się zbrojeniami, kłótniami z sąsiadami, rezygnacja z pieniędzy KPO, czy robieniem wszystkiego na kredyt. Nie ma tu miejsca na martyrologię, świętowanie klęsk i wspominanie minionej przeszłości, nie ma miejsca na podziały w społeczeństwie i dwie różne narracje dotyczące tej samej rzeczywistości. Nie ma miejsca na niesprawiedliwość, przekupstwa, nepotyzm, push-back kobiet i dzieci. Najbardziej rozwinięte kraje, to kraje, które wykorzystują potencjał imigrantów, albo jako podstawową siłę roboczą, albo jako wysoce wyspecjalizowaną. To jest prawdziwy patriotyzm, nie ma tutaj miejsca na obronę tych, którzy robili na granicy to, co przez prawo międzynarodowe i polskie prawo karne uznane jest za zbrodnię.

     • Oto jest to | 23 września 2023 at 11:07 |

      Kłótnie z sąsiadami? A to nie unia atakuje Polskę, a to nie kukaszenko że zbirem atakują Polskę, a to nie Czechi atakują Polskę? Kto się klóci z sąsiadami? Kto zablokował pieniądze? To jakiś Niemiec chwalił się bohaterskim czynem zablokowania Polsce i Węgrom 140 mld €. To nie Polska blokowała kasę Polsce. Aaaa, myśl co chcesz, albo nie myśl. Urwyż.

     • Polski nikt nie atakuje i nie zanosi się w najbliższej przyszłości, aby ktoś ją zaatakował. Jednak strach przed atakiem i syndrom oblężonej twierdzy trzyma w ryzach społeczeństwo, kiedy rządzący wmawiają, że przed tym zagrożeniem będą bronić. Stary jak świat chwyt, najpierw wytworzyć w społeczeństwie przekonanie o zagrożeniu, a potem obsadzając się w roli męża opatrzności stwierdzić, że jest się jedynym, który przed tym zagrożeniem będzie skutecznie społeczeństwo bronił. Kaczyński śpi z „Księciem” pod poduszką, tylko zaczadzeni nie pojmują tej strategii. I ma ona jeden cel, jakim jest utrzymanie władzy. Z drugiej strony pomyśl, jeżeli UE coś do nas ma, jeżeli Czesi coś do nas mają, jeżeli Białorusini coś do nas mają, i ostatnio Ukraińcy i Amerykanie, to czy nie jest z Polską tak, jak z pijanym w sztok, któremu wszyscy mówią, że jest pijany, ale on twierdzi, że wcale nie, najwyżej oni są pijani? Przemyśl to i wyciągnij wnioski.

  • “Artykuł jest po angielsku ale to za trudne dla sympatyków opozycji”. I jak traktować kogoś wypowiadającego te słowa a jednocześnie piszącego NEEW zamiast NEW i Vuiture zamiast Vulture. Jak upośledzonego, jak zwykłego durnia, jak dwubiegunowca, czy po prostu nieudacznika, któremu nic w życiu nie wyszło, nawet sensowny post na forum?

 7. Tak czytam ten bełkot powyżej i przypomina mi się taka sama nagonka przy filmie Zabić księdza. Dokładnie te same teksty. Że antypolski, że obraża władzę, że stawia funkcjonariuszy w złym świetle itp. Do tego najazd na reżysera, tyle że nie komunista a żyd. Najciekawsze jest to że ten film nakręciła ta sama Agnieszka Holland. Inteligentni zobaczą że aktualnie rządzący to spadkobiercy tamtej władzy. Też nazywanej wtedy jedną słuszną…

  • Tylko świnie siedzą w kinie, oj nie ładnie tak w czasie pracy pisać bzdury.

  • A kto siedział na kolanach u bieruta, czyj ojciec był w armii czerwonej, sympatycy opozycji i inteligencja, czerwona zaraza

  • Przepraszam, ale wyszukanie w google to co użytkownik tego forum umieścił, to Pana przerasta czy jak. To zajmuje jakieś 5 min. Życzę owocnych poszukiwań. Prawda was wyzwoli.

  • Czy Szanowny internauta wie o takich nazwiskach Izaak Stolcman, Helena Wolińska, Jakub Berman, Szechter, Mieczysław Moczar i wielu innych. Sowieci przywieźli na tankach swoich politruków a efekty widać, po takim paszkwilu jak zielona granica

  • Nie takie paskudne rzeczy robili twoi idole z sb czy ub. Wystarczy przeczytać opis jak skatowano bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. Przestań i zamilcz.

   • Jesteś blisko, a film o tym zrobiła niejaka Agnieszka Holland, może nawet oglądałeś i wiedziałeś czyj to film.

    • Spójność wypowiedzi, jacy wy jesteście przewidywalni. Buhahahahahha lemingi buhahahahaha

    • Jeśli chodzi o film “Zabić księdza” Agnieszka Holland podpisała list otwarty apelując do władz o ocenzurowanie niewygodnego dla niej filmu, dokładnie tak, jak robili to komuniści w latach 50. i 60. A teraz ludzie tacy jak ty jej bronią po jej ataku na Polskę i Polaków, nic nowego. Prawda was wyzwoli

     • Galileuszu błyszczysz swoją wiedzą i inteligencją tylko pomijasz fakt, że film “Zabić księdza” wyreżyserowała Agnieszka Holland.

 8. A ten wynajmujący samochody, przy ul Korolowskiej, pod szyldem tvp kłamie, to za czyje pieniądze umieścił ten napis? Nie brał kasy z tarczy antycovidowej, a teraz tak się afiszuje?

 9. Teraz jest jasne że polscy pogranicznicy wypychali uchodzców by Ci zakupili sobie polską wizę u urzędasów z msz. Wiza za łapówę. Oszukaliście pograniczników, nie wstyd wam rządzący. Trzeba być ślepym by tego nie widzieć. Zadne tłumaczenie si e tu kupy nie trzyma.

 10. Ale was komuchy mierzi wszystko co polskie. Drażni was ZUS, wprowadzony w 1935 roku przez Piłsudskiego, mierzi was obowiązek szkolny wprowadzony przez Marszałka w 1919 od 7 roku. Drażni was mundur żołnierza polskiego, wnerwia orzeł z koroną. Dlatego wasi dziadowie i ojcowie piłowali tę koronę na orzełku. Jestem dumnym Polakiem w Europie nie Europejczykiem polskiego pochodzenia.

  • Na koniec rodziców się nie wybiera, tylko jeśli ktoś był wychowany w duchu i miłości do Polski nigdy nie wsadziłby polskiej flagi w psie gooowno. A tak żydokomuna widzę odrywa łeb, my Polacy nie pozwolimy na to.

  • Nie mierzi mnie co polskie i dobre, mierzi mnie co polskie i naganne. ZUS już od kilkudziesięciu lat jest zwykłą piramidą finansową zdzierająca z obecnych pracujących i wypłacającą już dzisiaj ochłapy dla emerytów, a pojutrze będą to tylko resztkowe zapomogi a nie emerytury. Edukacja w wydaniu Czarna, koncentruje się na wychowaniu posłusznych idiotów, więc mierzi mnie niepomiernie. Orzełek w koronie, czy bez jest mi tak samo obojętny. A mundury naszych służb mierzą mnie niepomiernie, ze względu na liche materiały i ich wygląd, sugerujący, że projektował je jakiś domorosły autorytet w dziedzinie ubioru. Wolę być dobrym człowiekiem, niż jedynie dumnym Polakiem.

   • to wyjedź komuchu

   • Widać jaką ty komuchu edukację wyniosłeś, zalecam powrót do szkoły

   • Zabierz ze sobą Holland, Jandę i wielu innych, bo obiecują że jak wygra PiS to wyjadą z tego kraju. Dla was jest ten kraj, dla mnie to Polska

    • Nie będziecie mi wybierali miejsca do życia. Na szczęście tutaj gdzie żyję, mam pogodnych, dobrych, zasobnych i szczęśliwych sąsiadów. Tak, tak są w Polsce tacy sąsiedzi. Nie mam więc kontaktu, z takimi jak wy zaczadzeni propagandą, „miłujący” bliźniego swojego, przyjmujący go pod swój dom i goszczącego czym chata bogata. Z was tacy Polacy, katolicy, i w końcu dobrzy ludzie, jak z Kurskiego i Czarnka autorytetu moralne.

     • wrrrrrrrrrr | 23 września 2023 at 17:40 |

      Anonimie nr 789, powiem tak. Ty jesteś tak obiektywny w swoich osadach jak twoi miłujący pokój sąsiedzi , sprawiedliwy jak Wcisło i mądry jak Petru z Mentzenem i Korwinem razem wzięci. Co do prof. Czarnka, to się mocno mylisz w swojej opinii, ale trwaj w swoim, jak ten co wywiesił szyld na firmie, że tvp kłamie.

     • Wrrr….cieszy mniej twój obiektywizm. Może gdybym dostał kilka milionów (willa+) na prywatne inwestycje w nieruchomości albo jeszcze lepiej kilkaset milionów na projekty, które nie istnieją nawet w fazie projektu (NCBiR) byłbym bardziej obiektywny 🙂

   • Oto chodzi? | 23 września 2023 at 11:15 |

    ZUS? Masz lepszy pomysł? Np wypłata dla emerytów do wyczerpania zapasów i jednych i drugich, a dla nowych z tego to co sobie uzbierali? Po potrąceniu opłat za wykorzystane świadczenia medyczne, oczywiscie? Może i to dobry pomysł. Np akcja ratownicza na drodze, czy w górach. Ubezpieczony? Ratujemy. Nieubezpieczony? idi na x… . Dentystologia sprywatyzowana, np? Masz kasę, Masz zęby

    • Oczywiście, to najprostsze rozwiązanie na dodatek zmuszające do oszczędności i zapobiegliwości. Tylko dzięki tym dwóm cechom ludzie się bogacą w moralny sposób.

     • Oszczędność i zapobiegliwość, hmmm, nazbierasz aktywów jak jesteś młody, zdrowy i bogaty. 10 tys. oszczędności? To przyjdzie Balcerowicz, albo Mentzen , zarządzi wymianę, pardon, denominację i zostaniesz ze złotówką. Nie każdy umie zainwestować w złoto, w Amber Gold lipa. Wiesz, system ubezpieczeń społecznych, to jak demokracja. Może niedoskonały, ale innego nikt nie wymyślił Anonimie nr 626 z 23 września 2023 roku.

     • System ubezpieczeń społecznych może działać jak drugi, czy trzeci filar lub fundusz inwestycyjny. Nie musisz się znać na inwestycjach. Płacisz komuś kto się zna, choć osobiście uważam, że nikt nie dopilnuje mojej inwestycji lepiej niż ja sam. Dlatego wskazałam na oszczędność i zapobiegliwość, jako klucz do spokojnej przyszłości, czy emerytury. System nie musi być oparty o pokoleniową solidarność, która zbankrutowała wraz z zejściowym trendem demograficznym. Nie jesteś profesjonalistą, nie zarabiasz, więc nie masz wyjścia i stajesz się profesjonalistą. Człowiek staje się racjonalny, kiedy nie ma innego wyjścia. Nie masz innego wyjścia, więc inwestujesz w swoją własną przyszłość, fundusz, emeryturę. Tym samym stajesz się oszczędny i zapobiegliwy, bo nie masz innego wyjścia. Nikt za ciebie tego nie zrobi. Stajesz się odpowiedzialny i przestajesz narzekać, bo śpisz tak jak sobie pościeliłeś. To może być trudne jedyne dla kompletnych leni, nierobów i partaczy. A jaki wpływ miałoby to na jakość wykonywanej pracy, zamożność społeczeństwa i ogólny dobrostan. Nie sposób przecenić tych cech.

 11. Ernesto Che Guevara odezwa | 23 września 2023 at 18:55 |

  Wzywam was wszystkich przyjaciele aby nie iść do kina, po co nabijać kasę dla tych krwiopijców z zachodu, dla tych zaplutych karłów reakcji. Jestem rosyjskim patriotą, przyszłość jest właśnie tam; Rosja zwycięży i zbawi świat. Taka jest moja wiara. Nikt nie jest nie legalny, dlatego każdy szanujący się bojownik, bojowniczka o wolność i demokrację ludową ma obowiązek pobrać piracką wersję naszego propagandowego filmu. Prawo obejrzenia tego filmu jest naszym prawem a nie towarem.

  • Bydgoszcz mulitikino | 23 września 2023 at 19:01 |

   Dziękuję mój mentorze, ja zapłaciłem. Przepraszam poprawię się, Widziałem jestem pod ogromnym wrażeniem Widziałem naszego bojownik, płynął na seans 6 dni, wychodził z rzeki tylko na 1h i tylko na posiłek. Bo ci wredni ludzie w zielonych mundurach chcieli go złapać. Ale najważniejsza jest reakcja ludzi po objerzeniu naszego hitu. Na przystanku, starszy pan zaczął cicho czytać konstytucję, reszta stała na baczność ze łzami w oczach. Kierowca gdy podjechał i otworzył drzwi, wysiadł i jeszcze pięć minut ze wzruszenia łkał. Potem wszyscy wsiedli i odjechali bijąc brawo i krzycząc “Agnieszka dziękujemy”.

  • świadek tego dzieła | 23 września 2023 at 19:07 |

   widziałem jak po seansie wszyscy wspólnie śpiewali Ode do Radości, jeden Pan czytał głośno Konstytucję, kobiety płakały, mężczyźni się przytulali. Obok przechodził Pan o ciemniejszej karnacji wszyscy zaczęli go podrzucać do góry i wkładać w dłonie pieniądze. Jedna starsza Pani nałożyła mu kotylion ma piersi mówiąc „Witaj w ojczyźnie zagubiony synu” – Tak było nie zmyślam!

   • Jacek Hugo-Bader | 23 września 2023 at 19:44 |

    Ty byłem ja, potwierdzam ten film to hicior. Zwyciężymy. Pozdrawiam, wasz redaktor Gazety Wyborczej Afropolak

  • Dodam jeszcze że nasza reżyserka przyjęła żądanie aby ci faszyści nie mieli prawa głosu. Brawo to jest nasza kobieta. Silne kobiety, Pamiętajcie jak macie mężów co chcą głosować na tych faszystów od kaczora i konfy 0 se…

   • Szpital tworkowski | 23 września 2023 at 19:40 |

    Fragment komunikatu, gościu to o ciebie chodzi? „Zbiegły z oddziału w ostrej fazie manii, nawołuje do bojkotu filmu Agnieszki Holandii „Zielona granica”. Każdego kto go zobaczy,, prosimy o powiadomienie policji i szpitala. Prosimy o pozostawanie w stosownej odległości, oraz niezaprzeczanie wyrażanym przez niego poglądom. Reaguję skrajną agresją na próby wyjaśnienia jego urojeń i zaburzeń”

    • PIracimi, NIKT NIE JEST NIE LEGALNY

    • wujaszek JOE | 23 września 2023 at 19:47 |

     TUSK to nasz człowiek w Warszawie

    • Bój to jest nas ostatni, przyjaciele. Nie czytajcie odezw wierzchcieli. To są szpiony tej stonki. NON PASARAM obrzydły faszysto. Za wolność naszą i waszą głośno pod kinem będziemy HURAAAAA PUTIN

    • ordynator odziału | 23 września 2023 at 20:16 |

     Przepraszam, musiałem gościa wypuścić. Ale tam we Włodawie macie dobrze funkcjonujący szpital.

     • Tak dobrze działa włodawski szpital że pan Romanczuk zrezygnował ze startu w wyborach bo już wie że ludzie na niego nie zagłosują ani w tych ani samorządowych wyborach

  • przodownik pracy 1500% normy | 23 września 2023 at 19:36 |

   Już nazywają nas świniami, DLATEGO JASNO PRZEKAŻMY IM FU>C>KA tym faszystom. NON PASARAN

   • rolnik przyszły minister rolnictwa | 23 września 2023 at 20:52 |

    Ja wam te świńskie ryje przyniosę na tacy

   • Wg definicji stalina, rywal, to faszysta. Z ,,dobrych” źródeł czerpiesz. Patriotyzm, to nie faszyzm. 11 listopada, to państwowe święto, a w referendum 4xNIE, to powinność.

 12. kot prezesa | 23 września 2023 at 23:21 |

  Mój szef powinien przysłać duży bukiet kwiatów wraz z markowym winem dla Pani Agnieszki Holland brawo Agnieszka Poland

 13. mieszkaniec | 24 września 2023 at 17:02 |

  Ludzie a co wam przeszkadzają banery, banery polityków były i będą. Jeśli wiszą na płotach, ktoś na to wyraził zgodę. Czyli zgodnie z prawem, niech wiszą. Po wyborach mają 30 dni na posprzątanie tego, a gdzie zostaną wykorzystane np. w schroniskach dla zwierząt, nakrycie stogów drzewa itp. są różne rozwiązania. Obok siebie może wisieć Grabczuk i Kamiński, przynajmniej się nie kłócą. A jeszcze jedno, nie niszczcie banerów, plaktów, bo to jest czyjaś własność.

 14. Na wielu zdjęciach,,przedwyborczych” burmistrz WM w towarzystwie pisowskich kandydatów! O co tu chodzi????

 15. dudi 4 min mówił na temat o Klebergu. A po temmmmm odjechał : kilkanaście minut o filmie , kinie i Kamińskim jaki on cudowny. Kampania …na full.

 16. Zenada Pisowska w pełni

  • element napływowy a nie “włodawiak”

   • Poważne to urojenie, jeżeli myślisz, że włodawianie popierają PIS. PIS mogą popierać tylko skończeni nieudacznicy, niezdolne do samodzielnego myślenia i kierowania swoim życiem. Łasi za to na cudze pieniądze, które PIS zabierze innym, zanim spełni swoje socjalne obietnice. Jednym słowem komuna wciąż żywa, tylko się przefarbowała na prawicę i udaje dziewicę.

 17. Czy Wołczko ten co woził Holaczuka jest już prezesem MPGK czy jeszcze nie? zachowuje się jak 3 najważniejszy w mieście.Wstyd BMW

 18. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content