Wyjątkowy rok, wyjątkowe imprezy

Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Chylińska i Blanka to najczęściej padające propozycje gwiazd tegorocznych Dni Włodawy. Nie oznacza to oczywiście, że ktoś z tej trójki zagra we Włodawie. Na razie burmistrz bada rynek.

Ten rok we Włodawie ma być wyjątkowy, a wszystko przez obchody 490. rocznicy powstania miasta. – W związku z tym przygotowujemy różne wydarzenia, które będą organizowane pod tym patronatem, również oczywiście Dni Włodawy. Dlatego zapytam Was, kogo z artystów chcielibyście gościć w tym roku w naszym mieście – post burmistrza Wiesława Muszyńskiego o takiej treści wywołał prawdziwą lawinę komentarzy.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Wyjątkowy rok, wyjątkowe imprezy"

 1. Na 500 lecie tylko Pink Floyd proponuję

 2. Tylko ZENKA bo mamy jajka. Rzym jak padał to tez były igrzyska. WYBORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Tak wybory już za pasem i mam nadzieję że burmistrz się nie zmieni bo dużo robi dla miasta. Trzymam kciuki!

 3. Imprez

 4. Jak dla mnie za mało imprez plenerowych w lecie.Mamy takie fajne miejsca na więcej małych koncertów. Ale przy najmniej pod wudekiem są regularne. Dni Włodawy itp mi się bardzo podobają na nowym rynku. Jemseszyn pod wudekiem i folklor z zewm natury na muszli. Może uda się ją niedługo trochę bardziej wyremontować. Chociaż nie jest tak źle bo kołdrą krutka jak to mówią a wydatków nie brakuje.

 5. Wszystko w tym mieście leży, zero perspektyw dla młodych, zero zabezpieczenia życia dla starszych ludzi którzy są już większością populacji, zero wsparcia dla przedsiębiorcöw, zero nowych miejsc pracy (no może poza swoimi upchanymi bezwstydnie do różnych budżetówek), coraz mniejsze poczucie bezpieczeństwa a za to coraz większa bezkarność i rozwój przestępczości, coraz gorsze warunki życia (jakość wody i smród powietrza), coraz większe problemy z parkingami, najwyższe w regionie opłaty za różnego rodzaju media a człowiek który został przez mieszkańców wybrany na Burmistrza zachowuje się od lat nie jak gospodarz miasta mający zrobić wszystko dla rozwoju miasta i mieszkańców a jedynie jak animator kultury wymyślający kiepskie zabawy dla dzieci na koloniach.

 6. Symaptyk PISU | 26 stycznia 2024 at 22:15 |

  Dziękuje Panie Starosto Romańczuk, że Pan Łaczy a nie dzieli mieszkańców. Duże gratulacje za udany zresztą jak co roku koncert noworoczny zakończony wspólną ucztą kulinarną w postaci pieczonego prosiaka. Było dużo smakoszy nawet członków i sympatyków obecnej partii opozycyjnej. Smacznego i dziękuje.

  • gospodarka komunalna zadłużona, a wodzirej dalej robi imprezy. pseudogospodarz miasta!

 7. Mieszkaniec | 26 stycznia 2024 at 23:09 |

  Bardzo udany Koncert Noworoczny. Taktowne i spokojne wystąpienia Gospodarza i Gości skierowane do wszystkich nie tylko ” swoich “. Pan Minister przedstawił działania za ubiegły miesiąc i plany na przyszłość. Treść wypowiedzi cechowała troska o rolników i rozwój rodzimej gospodarki.

 8. Chylińska jak najbardziej.

 9. A co z miejską stacją paliw? W Chełmie na takowej paliwo tańsze nawet o 50 groszy.

 10. A 25 lat powiatu przeszło bez echa

 11. Fejsbukowy burmistrz znowu czaruje przed wyborami. Co wybory to nowe hasło reklamowe, a to miejska stacja paliw, specjalna strefa ekonomiczna na którą już czekają firmy by budować swoje hale przemysłowe, wielka firma spawalnicza uruchamiająca spawanie kontenerów, itp, itd, a rzeczywistość jest inna.
  To na jaką kwotę jest zadłużone MPGK?

 12. Burmistrz obecny czy wybrany w kwietniu będzie organizatorem???

 13. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content