Włodawska Debata Wyborcza 2019

1 Komentarz do "Włodawska Debata Wyborcza 2019"

 1. Czyżby kandydaci lewicy bali się debaty?

 2. Nie, boi się kandydat PiS bo a nuż ktoś go spyta czy konkubinat to tradycyjna wartość chrześcijańska czy związek partnerski ?

 3. Debata ogólnie słaba. Prowadzący sam się gubił ale brawo za podjęcie się wyzwania. Jeśli kiedyś będzie powtórka to jest materiał do analizy. Trudno wskazać zwycięzcę. Zapewne zostanie nim osoba która publicznie się nim oglosi. Kandydaci skupili się na oklepanych sloganach. W drugiej serii widać było kilka ciekawych zagrywek. Duży atak na kandydata PiS co zrozumiałe bo to partia rządząca. Ten w odpowiedzi wystrzelił kilka serii typu przez osiem poprzednich lat. Ogólnie najbardziej ekspresywna postać chociaż nie poszły za tym konkrety. Kandydat PSL chyba skupił się żeby za dużo nie stracić.poza jedna zagrywka średnio udana starał się nie wychylać. Kandydatka SLD okazała się zaskoczeniem na plus. Raz mało skutecznie próbowała odeprzeć atak kandydata PO. Potrafiła się jednak zrehabilitować pytaniami do konkurentów. To dało jej miejsce w pierwszej trójce. (kolejność przypadkowa) Pozostali mało widoczni. Kandydat Konferencji nawet jak mówił z sensem to zabrakło umiejętności erystycznych. Janus Korwin-Mikke może spać spokojnie. Największym problemem kandydata KO okazał się były prezydent Wałęsa. Mocno odcinał się od jego słów.W pozostałych częściach też nie błyszczał.

 4. I tak to lokalni lizneli wielkiej polityki. Po niedzieli tylko posprzątać po sobie te szmaty z pilotów i do zobaczenia za cztery lata

 5. Mnie się ogólnie podobało, zaskakująco wysoki poziom/ jak na Włodawę/ Zańko rozczarował, myślałem że jest lepszy, patrząc na rozmach jego kampani/ włożył najwięcej kasy/ ale jakim cudem liczy na to że będzie posłem to nie wiem; musi jeszcze sporo nad sobą popracować.Reszta nie aspiruje do Parlamentu a mimo to przygotowana merytorycznie.Jestem zaskoczony in+

 6. No i mamy zwycięzcę. Sukces w debacie ogłosił kandydat PSL. Gratuluję!

 7. Żańko był atakowany ale obronił się. A w mowie końcowej dał po nosie wiecznie uśmiechniętemu. Teraz wszystko w rękach wyborów Polesia, Podlasia, Lubelszczyzny.

 8. Mariusz, proszę Cię bardzo, posprzątaj te plastikowe szmaty ze swoją podobizną jak już nie dostaniesz się do tego Sejmu.

  • Nie jesteś w stanie powiedzieć osobiście, tylko piszesz na forum. Myślisz, że Mariusz to czyta? Człowieku jemu pomaga sztab ludzi!

   • Sztabie ludzi Mariusza, który tego nie czyta, jak już się nie dostaniecie do tego Sejmu uprzejmie Was proszę posprzątajcie te szmaty z wizerunkiem Mariusza, który tego nie czyta.

 9. Jak już się dostaniecie (czego z całego serca Wam nie życzę) też po sobie posprzątajcie i na przyszłość pomyślcie jak ogarniać Wasze kampanie bez hektarów plastiku z podobizną Mariusza przepuszczona przez tandetne filtry w programach graficznych.

  • Wizerunki w mieście są nie tylko Mariusza. Rozumiem, że pozostali kandydaci nie przeszkadzają. Ciekawe. Poza tym każdy komitet ma 30 dni na usunięcie śladów kampanii wyborczej.

  • Wszystkie buźki przeszkadzają. Odmłodzona i wygładzona buźka Mariusza przeszkadza najbardziej bo jest jej najwięcej. Z tymi 30 dniami to bywa rożnie bo umęczona gęba “potrafię coś tam coś tam” Krukowej i Balbiny straszy w mieście do dzisiaj.

 10. Jakim cudem Mariusz wie że się dostanie, tych 19 przed nim są gorsi, czy zrezygnują a kandydują tylko jako tło dla niego?Coś to śmierdzi ustawką ta pewność pisiorów

 11. bez sensu ten komentarz, chyba nie są jak sport

 12. Mnie się podobała ta debata. Wielkie brawa organizatorowi/prowadzącemu – Panu Piekarskiemu, że zechciało mu się i UDAŁO się to wszystko zorganizować i przeprowadzić, choć nie musiał!

 13. Mariusz będzie pierwszym posłem z Włodawy. Jest najlepszy! Wszędzie gdzie pracował pozostawił za sobą sukcesy okupione ciężką pracą. Jako aktywny i doświadczony samorządowiec angażuje się społecznie. Wspiera sport bo jest jego wielką pasją. W życiu zawodowym i prywatnym kieruje się tradycyjnymi wartościami.Tylko Mariusz może skutecznie walczyć o nasz region w sejmie. Powodzenia

 14. Hej Anonim, od kiedy w PiSie konkubinat to tradycyjna wartość? nie pomieszało Wam się coś?Czy może stosujecie tradycyjne wartości wybiórczo, jak Wam pasują ?Mariusz nie dał swojej córeczce szans by urodziła się w tradycyjnej,katolickiej rodzinie, w której tato i mama są małżeństwem

 15. Jeszcze kilka godzin i zamkniecie te swoje rozpolitykowane jadaczki i najprawdopodobniej przegracie te wasze wybory. Jeżeli będzie inaczej to i tak bez znaczenia dla regionu bo zostaniecie niczym więcej niż maszynkami do głosowania większych cwaniaków niż wy sami. Także mordki (zdradzieckie czy nie) w kubeł u bulgotać.

 16. Andrzej Romańczuk posłem !!!!!

 17. Mało prawdopodobne

 18. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki