Włodawa. Na działkę tylko piechotą, most nad Włodawką zamknięty

Na most nad Włodawką przy starej kaflarni obowiązuje zakaz wjazdu. Powodem jest jego zły stan techniczny. Nikt nie ma wątpliwości, że most zniszczył ciężki sprzęt, który używany był przez wojskiego na granicy.

Nadbużańskie tereny od września są dość mocno eksploatowane przez wojsko i służby mundurowe. Ucierpiało przez to wiele dróg, ale nie tylko. Drewniany most nad Włodawką jest w tej chwili nieprzejezdny. Można przez niego jedynie przejść. Dla turystów nie jest to wielka niedogodność, ale działkowcy muszą teraz parkować swoje samochody na ul. Mostowej, później czeka ich spacer. Niektórzy, co prawda, ignorują zakaz wjazdu, ale czynią to na własne ryzyko. W wielu miejscach deski są dziurawe.

– Wyłączyliśmy most z użytkowania, ponieważ jego stan nie pozwala na ruch samochodowy. Do tej sytuacji na pewno przyczynił się czas oraz ciężki sprzęt wojskowy, który był potrzebny na granicy. Złożyliśmy już wniosek do wojewody i liczymy, że w ramach naprawy dróg uszkodzonych przez wojsko, również ten most zostanie naprawiony. Jeśli jednak sprawa będzie się przedłużała, to na pewno z własnych środków będziemy musieli go naprawić – informuje burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Włodawa. Na działkę tylko piechotą, most nad Włodawką zamknięty"

 1. Wojski czołgiem jeździł po tym moście grając na rogu hehe Czołgiem przejechał ale rowerem nie wolno.Most nieremontowany od lat ale zwalić winę na Wolskiego ,czemu nie ;/

 2. No ale za to może polskie szweje złapały jakaś syryjska rodzine I przerzuciły do Łukaszenki. Gardzę polskim mundurem

  • Jesteś zdrajcą, jak gardzisz polskim mundurem! A może wolisz rosyjski, ukraiński czy niemiecki, co?

  • Historycznie | 7 lipca 2022 at 19:04 |

   Wolisz russki, a może czarna flagę w esyfloresy? Nie chcesz szanować polskiego wojska, to wylemparciaj za Don.
   Murem za polskim mundurem. Dziękuję Polskim Zolnierzom.

 3. Anonim -idioto. Za ten mundur przelewana była krew debilu.

 4. Mnie bardziej martwi zamkniete oddzialu dzieci ego. Pani Szpile cz Panie Romanczuk Panstwu juz dziekujem

 5. obserwator | 9 lipca 2022 at 04:22 |

  Most został wykonany niechlujnie, wodą wiecznie stała na deskach,plus brak konserwacji w trakcie eksploatacji i mamy efekty.

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content