Włodawa hucznie świętuje 490-lecie nadania praw miejskich!

Legendarne Czerwone Gitary i Budka Suflera gwiazdami Dni Włodawy. W ostatni weekend czerwca Włodawa zaprasza na huczne obchody Dni Miasta. Uroczystość z okazji 490-lecia nadania praw miejskich będzie wyjątkowa.

W sobotę (29 czerwca) od godziny 15:00 rozpocznie się świętowanie. Muzyka folkowa zabrzmi w wykonaniu zespołów Kresowianki, Wrzos, Orchowianki i Złota Jesień. Przybyli poczują rytm i magię tradycyjnych polskich brzmień. Od 17:00 odbędzie się Podróż do świata kina. Uczniowie Szkoły Muzycznej we Włodawie zabiorą uczestników w muzyczną podróż po znanych melodiach filmowych. Odkryją na nowo ukochane utwory i poczują emocje z kina na żywo. 

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

3 komentarzy "Włodawa hucznie świętuje 490-lecie nadania praw miejskich!"

  1. Byłem po 20 -tej zobaczyć świętowanie.Podpite towarzystwo i słowa ze sceny na k..Wielki organizatorze tego show, to nie jest impreza +18 ,bardzo dużo dzieci musiało tego słuchać.Jakie te dzieci mają być później jak widzą i słyszą tego typu patologiczne zachowania.Jak się kupuję płytę i są wulgarne słowa to musi być ostrzeżenie,na włodawskim pikniku nic takiego nie ma miejsca.Rynsztok.

  2. Jeżeli huczne w znaczeniu głośne to tak, ale w pełnym znaczeniu tego słowa, absolutnie nie. Oferta dookólna bardzo mizerna.

  3. Pozostałości czerwonych gitar i budki suflera – nic ciekawego. Małolaty chcą jechać na sławie dawnych przedstawicieli zespołów. Nie ma porównania do Krajewskiego lub Cugowskiego. Chałtura a gawiedź się cieszy. Zenek to prawie jajkiem zarobił za taki fajans.

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content